چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۳ خرداد ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۸ ب.ظ , کد خبر:   78748

امام جمعه موقت املش:

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
جوانان محور اصلی بیانیه «گام دوم انقلاب» هستند

امام جمعه موقت شهرستان املش گفت: جوانان محور اصلی بیانیه «گام دوم انقلاب» هستند

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، حجت الاسلام والمسلمین رجبی در خطبه های این هفته آیین عبادی سیاسی نماز جمعه با عرض قبولی طاعات وعبادات با گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی اظهار داشت:سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر است که بعد از حدود۵۷۵ روز این شهر درمحاصره دشمن بودو با ۳۵ روز مقاومت رزمندگان عزیز کشور ما آزاد شد.

 

وی با بیان اینکه دراین عملیات ۶هزار شهید گرانقدر و ۲۴ هزار مجروح داده شد افزود:این عزیزان با مقاومتشان سعی کردند تا وجبی از خاک ایران به دست دشمنان بعثی نیفتتد.

 

حجت الاسلام رجبی افزود:ایثارگریها و مقاومت هایی که درطول تاریخ بشریت صورت گرفت و درحال حاضر نیز به آن مبتلا هستیم طبق نظرات مقام معظم رهبری بیشترین حرکات را جوانان عزیز داشتند.

 

وی با اشاره به اینکه درگام دوم انقلاب نیز باید به سوی جوانان برویم اظهار داشت:تاکید مقام معظم رهبری برای حضور جوانان درعرصه های مدیریتی نظام که حتما جوانان عزیزدرعرصه نظام ومدیریت کشور باشند.

 

وی درادامه به ایام شب قدر و فضیلت های این شب پرداخت و گفت:حضرت محمد(ص) در فضیلت این شب می فرمایند:هرکس شب قدر را احیا دارد وقدرش را بشناسد خداوند تمامی گناهان گذشته اش را می آمورزد.وی افزود:یک کار خیر در شب قدر برابر با کار خیر در ۱۰۰۰ماه است افزود:درک این شب قدر با یک عمر انسان برابری میکند.

 

خطیب موقت جمعه شهرستان املش همچمین به هفتم خرداد سالروز افتتاح اولین دوره مجلس شورای اسلامی درسال ۱۳۵۹ پرداخت و تصریح نمود:مردم در اولین لحظات پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به فرمایش امام لبیک گفتند و بیش از ۹۸درصد به جمهوری اسلامی رای آری دادند.

 

وی با بیان اینکه مردم عزیز از اقصا نقاط کشور برای سرنوشت خود به پای صندوق های رای حضور می یابند افزود:منتخبین مردم نیز در قبال این انقلاب ونظام مسوولند و خدمت به مردم بهترین عبادت است.

 

وی با اشاره به اینکه عده ای می خواهند ستی و بی عدالتی را به نام مقام معظم رهبری تمام کنند خاطرنشان کرد:مردم با شورو شوق به جمهوری اسلامی آری گفتند ومیدانند که رهبر معظم انقلاب دیدبان انقلاب است واین بی عدالتی ها و مشکلات جامعه را به پای رهبر نمی نویسند.

 

حجت الاسلام رجبی در پایان به آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس اشاره کرد و گفت:بیت المقدس قبله همه مسلمین است و دفاع از بیت المقدس براس همه مسلمانان واجب است و انشاا…در جمعه آینده در خیابان ها برای دفاع از فلسطین اشغالی و نابودی دشمنان در راهپیمایی روز قدس حضور گسترده خواهیم داشت.


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید