چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۱ مهر ۱۳۹۸ در ۶:۰۲ ب.ظ , کد خبر:   83001

فرمانده سپاه ناحیه املش در آیین بازگشایی مدارس

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
جنگ ۸ ساله نماد مقاومت برای ما همه خدمتگزاران و مسوولین نظام است

فرمانده سپاه ناحیه املش گفت: جنگ ۸ ساله نماد مقاومت برای ما همه خدمتگزاران و مسوولین نظام است

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ سرهنگ یحیی پور در آیین بازگشایی مدارس املش با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید وهفته دفاع مقدس با بیان اینکه ۳۱ شهریور سالروز شروع جنگ تحمیلی از سوی رژیم بعث عراق علیه جمهوری اسلامی ایران، به عنوان آغاز هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است و  از ۳۱ شهریور تا ۶ مهر ادامه دارد

 

وی افزود:درجنگ ۸ سال دفاع مقدس ۲۵۰هزار شهید تقدیم این نظام و انقلاب شدند و با نثار جانشان نگذاشتند حتی یک وجب از خاک ایران به دست بعثی ها بیفتد.

 

یحیی پور  با بیان اینکه جنگ ۸ ساله نماد مقاومت برای ما همه خدمتگزاران و مسوولین نظام در کشور شده است افزود:تا به امروز ۴۰سال است که در مقابل دشمنان واستکبار ایستاده ایم .

 

وی با اشاره به اینکه امروز جای جای این کشور ،سنگر مقاومت است افزود:امروز تقارن با آغاز سال تحصیلی جدید افتخار داریم که در نماد سنگر در خدمت شما هستیم و آمادگی خودمان را در دفاع از داخل کشور و خارج کشور و درهمه عرصه ها به رخ جهانیان خواهیم کشاند.

 

سرهنگ یحیی پور درادامه با بیان اینکه شما دانش آموزان آینده گان کشور و گام دوم انقلاب طبق فرمایشات مقام معظم رهبری هستید ،افزود:باید از دستاوردهای نسل اول انقلاب الگو بگیرید که باتقوا،ایمان،شجاعت و روحیه انقلابی توانستند با اقتدار ۴۰سال مقاومت و ایستادگی نمایند.

 

فرماندهی سپاه ناحیه املش درپایان با اشاره به اینکه سه سنگرعمده برای پرورش یک انسان با تمام کمال وجود دارد که عبارتند ازسنگر مدرسه،مسجد وخانواده که دشمن هم نوک پیکان را بسمت این سنگرها نشانه گرفته است خاطرنشان کرد:انشاا…که بتوانیم با ایجاد برنامه های فرهنگی و شاد برای آیندگان کشور این سنگرها را حفظ نماییم و در دنیا حرفی برای گفتن داشته باشیم.

خبرنگار و عکاس: عزیز عابدی


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید