چای شما
تاریخ انتشار : ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۱۲:۳۸ ق.ظ , کد خبر:   55456

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
از معلمان نمونه و بازنشستگان شهرستان رودسر تجلیل شد/ تصاویر

جشن تجلیل از معلمان نمونه و بازنشستگان شهرستان رودسر، با حضور فرماندار،امام جمعه،دکتر امجدی معاون پژوهشی و برنامه ریزی مدیرکل ، مدیرآموزش و پرورش شهرستان رودسر و مسئولین شهرستان ، روز چهارشنبه در سالن شهید آوینی برگزار گردید.

 

 
به گزارش خبرنگار صبح رانکوه در این همایش احمدی مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودسر ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته معلم از تلاش و زحمات کلیه همکاران پرتلاش تشکر و قدردانی نمودند و موفقیتهای بدست آمده در زمینه های مختلف علمی ، فرهنگی ، هنری ، پژوهشی و ادبی را مدیون زحمات همکاران و ریاست شورای آموزش و پرورش شهرستان دانستند.

در ادامه روحانی امام جمعه شهرستان رودسر ضمن تبریک ایام هفته معلم شهید مطهری را روحانی دلاور ، عارف ، فیلسوف ، فقیه و پرورش یافته حوزه علمیه دانستند که شهادتش در راه مبارزه با انحراف بوده است و از معلمان خواستند که همچون شهید مطهری در راستای علمی ، تربیتی گام بردارند.

همچنین امیر جانبازی فرماندار شهرستان رودسر ضمن تبریک ایام گرامیداشت هفته معلم بیان نمودند که در زمینه ارتقاء طرحهای آموزشی، فرهنگی افزایش کسب رتبه های زیر ۲۰۰۰ و همچنین کسب موفقیتهای در زمینه طرح بهداشت مدارس ، اقدامات مهم و ارزشمندی است که در سطح شهرستان صورت گرفته است.

 

 

 

 

 

 

 

 


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید