چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ در ۸:۴۰ ب.ظ , کد خبر:   75950

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری املش در افتتاحیه فیلم رشد

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
جشنواره فیلم رشد به دنبال تقویت قدرت یادگیری است

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری املش گفت: جشنواره فیلم رشد به دنبال تقویت قدرت یادگیری است

 

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، رحمت حیدری نژاد درچهل و هشتمین جشنواره فیلم رشد ضمن گرامی داشتن یادو خاطره همه شهدای ایران اسلامی با بیان اینکه ما انواع هنر را داریم و استفاده از هنر در علوم مختلف مورد بهره برداری قرار میگیرد افزود:امروز فیلمهای سینمایی که ساخته می شود به یک نوعی مسایل و مشکلات جامعه را به تصویر می کشد.

 

وی افزود:در موسیقی دان ها هم همینطور به نوعی صدای ملت و مشکلات کشور را بیان میکنند.

 

حیدری نزاد افزود : اشعاری که شاعران سروده اند مثل شعرهای عارف قزوینی و ملک الشعرای بهار دردوره پهلوی اول سروده شد و شاعران بنامی چون سعدی،حافظ و فردوسی نیز برای مردم ومشکلاتی که درآن زمان وجود داشت،سروده اند.

 

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری املش با بیان اینکه علم وهنر دو حافظه بلند مدت و کوتاه مدت در وجود ما دارد افزود:علم انسان شناسی و پزشکی امروز ثابت کرده است که یادگیری از طریق چشم در حافظه بلند مدت و یادگیری از طریق گوش در حافظه کوتاه مدت می ماند.

 

وی تصریح نمود: جشنواره فیلم رشد قدرت یادگیری شما فرزندان این کشور را افزایش می دهدو خوشبختانه امروز دولتهای مختلف دراین زمینه کار کرده اند و همچنین سیاستگذاری در آموزش و پرورش که باعث رشد و شکوفایی شده است را توسط دولت آقای روحانی شاهد هستیم.

 

معاون سیاسی  و اجتماعی فرمانداری با بیان اینکه قدرت یادگیری شما توسط خود شما افزایش می یابد و کوشش و تلاش شما برای یادگیری یعنی آبادانی و شکوفایی کشور است افزود:شما دانش آموزان آینده این کشور و مدیران آینده کشورید و باید تلاش نمایید تاازاین فرصتها بهره ببرید.

 

وی خاطرنشان کرد: جشنواره فیلم رشد فرصتی است تا فضایی که مسوولین در آموزش و پرورش برای شما ایجاد کرده اند کمال بهره را ببرید.

 

حیدری نژاد  اضافه کرد:خوشبختانه تبدیل شدن کلاسها به کلاس هوشمند وتبدیل شدن کتاب به کتابهای تصویری قدرت یادگیری را در شما افزایش میدهد و امیدواریم که ما شاهد دانشمندانی چون پرفسور سمیعی ها و رضا که از افتخارات ما هستند در آینده نه چندان دور با تلاش و کوشش و همت شما دانش آموزان عزیز باشیم.


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید