چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۸ ب.ظ , کد خبر:   79710

 رئیس راهداری وحمل ونقل جاده ای املش در گفتگو با رانکوه نیوز :

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
تکذیب خبر منتشر شده در خصوص آسفالت کنارگذر پل کیازنیک

رئیس راهداری وحمل ونقل جاده ای املش خبر منتشر شده در فضای مجازی بابت مصاحبه با وی جهت آسفالت کنارگذر پل کیازنیکرا تکذیب کرد.

 

 

جلالی در گفتگوی صبح چهارشنبه در خصوص خبر منتشر شده در فضای مجازی و نقل و قول از طرف وی با یکی از سایت های املش که حاضر به مصاحبه با وی نشده اند  به خبرنگار رانکوه نیوز گفت:تاکنون هیچ خبرنگاری نه به اداره راهداری و نه شخصا به من جهت آسفالت کنارگذر پل کیازنیک  مراجعه نکرده اند و صحبتی در راستای عملکرد این اداره گزارش نشده است.

 

وی در ادامه به اجرایی شدن آسفالت دو طرف راه موقت کیازنیک اشاره داشت و افزود:به استحضار عموم مردم می رسانم باتوجه به اینکه در دوطرف پل موقت بطول ۱۲۰ متر در حوزه راهداری املش و بطول ۲۸۰ متر در حوزه راهداری لنگرود قرار دارد باتوجه به آماده سازی بستر جاده جهت اجرایی آسفالت به اتفاق رئیس راهداری لنگرود و اینجانب با همکاری هم به اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای مراجعه نموده و در این خصوص دستور اجرای آسفالت را اخذ نمودیم .

 

جلالی خاطر نشان کرد: در حال حاضر منتظر دریافت سهمیه قیر و انتخاب پیمانکار جهت اجرای آسفالت هستیم که این امر نیاز به مدت زمان جهت دریافت قیر می باشد .

 

وی تصریح نمود: در این مدت پیگیری از زحمات فرماندار محترم شهرستان املش که در سفر هفتگی مدیر کل راهداری به فرمانداری شهرستان املش قول مساعدبرای اجرای آسفالت را مجددا گرفتند تشکر ویژه می نمایم.


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید