چای شما

رهبری املشی در جشن ستارگا ن رودسر

تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ در ۱۰:۰۰ ب.ظ , کد خبر:   16294
توسعه سیستم آموزشی کشور باید در راستای آرمان های انقلاب باشد

توسعه سیستم آموزشی کشور باید در راستای آرمان های انقلاب باشد و اگر بخواهیم در مقابل تهدیدات دشمن ایمن باشیم باید در عرصه علمی در دنیا جزو کشورهای برتر باشیم.

 

 

به گزارش “صبح رانکوه”، ظهر امروز در مراسمی در سالن شهید آوینی شهرستان رودسر از ۷ نفر رتبه زیر ۱۰۰۰ و ۴۳ نفر رتبه زیر ۱۰۰۰۰ برتر کنکور ۹۳ تقدیر شد.

نماینده شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رشد علمی کشور پس از انقلاب اسلامی چشم گیر بوده افزود: کشور به پشتوانه پیشرفت علمی می تواند در دنیای امروز جزو قطب های اصلی و تصمیم گیر در منطقه باشد.

محمد مهدی رهبری املشی اظهار کرد: توسعه سیستم آموزشی کشور باید در راستای آرمان های انقلاب باشد و اگر بخواهیم در مقابل تهدیدات دشمن ایمن باشیم باید در عرصه علمی در دنیا جزو کشورهای برتر باشیم ، دیگر در فضای حال حاضر سلاح و نیروی نظامی مطرح نیست بلکه قدرت علمی و تکنو لوژی در معادلات جهانی تاثیر گذار است.

وی در ادامه افزود: خیانت کشورهای استعمار گر بخصوص انگلیس تمام تلاش خود را برای محروم سازی کشور از علوم نوین را در طول استعمار خود در کشور برنامه ریزی کرده و در حال حاضر هم با تمام توان در تحریم های خود اجازه ورود تکنو لوژی را به کشور مان نمی دهد ولی جوانان غیرتمند کشورمان با اتکا به قدرت الهی تمامی این عرصه هارا فتح خواهند کرد.

نماینده شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه امام (ره) با اراده قوی خود در مقابل جبهه کفر ایستاد و هیچ وقت در ذهن خود از مقابل آنها وحشت نکرد.

وی گفت: باید اندیشه و آرمان های امام(ره)را دوباره شناخت او با شناخت درست در دشمن شناسی هرگز آنها را پوچ فرض نکرد و با هوشیاری در مقابل مکر آنها ایستادگی کرد.

رهبری املشی اضافه کرد: امام(ره) ۵۰ سال قبل از وجود غده سرطانی اسرائیل اطلاع داد و جهان را از رشد این رژیم کودک کش با خبر کرد./هوسم نیوز

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید