چای شما
تاریخ انتشار : ۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۷ ب.ظ , کد خبر:   83182

فرماندار لنگرود در جلسه شورای اداری

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
تمام ظرفیت های شهرستان باید در راستای رونق اشتغال و سرمایه گذاری باشد.

فرماندار لنگرود با تاکید بر تسریع درفرایند توسعه شهرستان، افزود:تلاش های خوبی در حوزه پروژه های ملی در سطح شهرستان انجام شده و تمام ظرفیت های شهرستان باید در راستای رونق اشتغال و سرمایه گذاری باشد.

 

 

به گزارش رانکوه نیوز، سیروس شفقی در جلسه شورای اداری شهرستان لنگرود با اشاره به استفاده از تمام ظرفیت های فکری و عملی مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در جلسات شورای اداری، گفت: مدیران دستگاه های اجرایی با آمادگی بیشتری در جلسات شرکت کنند تا تصمیم سازی های لازم در زمینه امکانات، تجهیزات، منابع انسانی و ظرفیت های شهرستان اتخاذ شود.

 

فرماندار لنگرود با تاکید بر تسریع درفرایند توسعه شهرستان، افزود:تلاش های خوبی در حوزه پروژه های ملی در سطح شهرستان انجام شده و تمام ظرفیت های شهرستان باید در راستای رونق اشتغال و سرمایه گذاری باشد.

 

 شفقی با اشاره به اخلاق مداری، تواضع در قبال ارباب رجوع، مسئولیت پذیری مسئولان ادارات شهرستان، خاطرنشان کرد: ملاک ارزیابی پایان سال در کنار اجرای سیاست های دولت، رضایتمندی مردم است که بازرسان به صورت محسوس و نامحسوس به ادارات اعزام و در مرحله اول قصور مدیران تذکر و در مراحل بعدی به مدیران دستگاه های استانی ابلاغ می شود.

 

 مدیران شهرستانی باید در جذب اعتبارات دستگاه خود با جدیت پیگیر باشند

نماینده عالی دولت در شهرستان لنگرود با اشاره به تلاش همه مسئولان در راستای ارتقای شاخص ها، خاطرنشان کرد: مدیران شهرستانی باید در جذب اعتبارات دستگاه خود به جدیت پیگیر باشند و کمیته برنامه ریزی شهرستان نیز به زودی تشکیل می شود.

 

فرماندار لنگرود در این جلسه بر لایروبی رودخانه ها، استفاده از ظرفیت دستگاه ها در مبارزه با سنبل آبی، توجه به صدور اخطارهای هواشناسی و عدم خروج مدیران در مواقع بحران، اعتبارات بحران و اعلام پروژه های اولویت دار دراین  حوزه تاکید کرد.

 

گفتنی است ادارات آبفار، بنیاد مسکن، برق، راه و شهرسازی، حمل و نقل و راهداری، آموزش و پرورش، ورزش و جوانان برنامه  های سال ۹۸ را با ذکر میانگین کشوری، استانی و شهرستانی و هدف گذاری های حوزه مربوطه را تا پایان ماه جاری به فرمانداری اعلام کنند.

منبع: فرمانداری لنگرود


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید