چای شما

تاریخ انتشار : ۲۱ آذر ۱۳۹۷ در ۱:۵۰ ب.ظ , کد خبر:   73834
تصادف جان تازه داماد را گرفت

رئیس پلیس راهور گیلان از جان باختن یک تازه داماد موتور سوار در تصادف کوچصفهان به علت نداشتن کلاه ایمنی خبر داد.

 

 

به گزارش رانکوه نیوز، سرهنگ محمدرضا محمدی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی نقلیه با یک موتورسیکلت در شهرستان کوچصفهان، روز گذشته تازه داماد موتورسوار به علت نداشتن کلاه ایمنی جان خود را از دست داد.

 

وی با بیان اینکه موتور سوار جوان در بروز این تصادف مقصر نبوده است، افزود: موتورسواران می‌توانند با استفاده از کلاه ایمنی و توجه به قانون راهنمایی و رانندگی بیش از پیش از حوادث ناگوار جلوگیری کنند.

 

رئیس پلیس راهور گیلان اظهار داشت: در شبانه روز گذشته ۱۶۱ فقره تصادف در شهر‌های گیلان رخ داد که از این تعداد سوانح رانندگی ۱۸ فقره تصادف به صورت جرحی بوده است.

 

سرهنگ محمدی با اشاره به اینکه ۲۱ نفر بر اثر تصادف مصدوم و راهی بیمارستان شدند، افزود: رعایت نکردن سرعت مطمئنه و انحراف به چپ از بیشترین علل تصادف در این مدت بوده است.

وی با بیان اینکه ترافیک در شهر‌های استان گیلان عادی و روان است، تصریح کرد: بر اساس آمار‌های دریافتی از دستگاه‌های تردد شمار، در حال حاضر ترافیک در خیابان آزادگان، میدان فرهنگ، تقاطع خیابان‌های پورسینا و پرستار رشت نسبتا پرحجم‌تر از سایر معابر است./ باشگاه خبرنگاران

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید