چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۲۷ تیر ۱۳۹۸ در ۷:۳۰ ب.ظ , کد خبر:   80552

رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در گفتگو با رانکوه نیوز :

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
تخصیص ۱۰۰۰میلیارد تومان اعتبار جهت زیرساخت های شهری و روستایی

رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از تخصیص هزار میلیارد تومان اعتبار جهت زیرساخت های شهری و روستایی داده شد.

 

دکتر جمالی نژاد درگفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز؛ اعتبار سازمان شهرداریهای کشور را ۸۴۰میلیارد تومان اعلام کرد وافزود:۲۰درصد از این اعتبارات یعنی ۱۶۸میلیارد تومان جهت خرید و تجهیزات ماشین آلات دهیاری ها و شهرداری ها تخصیص یافت.

 

وی افزود: از ۶۷۲میلیارد باقی مانده ۳۵۵میلیارد به شهرداریها و۲۳۵میلیارد تومان به دهیاریها و ۸۲میلیارد تومان به کلان شهرها اختصاص یافت.

 

جمالی نژاد  با بیان اینکه ۱۰۰۰میلیارد تومان نیز جهت زیرساخت های شهری و روستایی داده شد افزود: هدف ما تعادل بخشی در بین شهرها وروستاهای کشور است.

 

ویافزود:تلاش ما اینست که دهیاریها درکنار اقداماتی که از جهت اعتبار انجام می شود بحث آموزش را هم اتخاذ نمایند.

 

جمالی نژاد درادامه با بیان اینکه بیش از ۸۰ پروژه نیمه تمام در کشور داریم افزود: بسیج سازندگی کار بسیار ارزشمندی را درسطح کشور دارد انجام میدهد و بیش از ۴۰هزار پروژه کم هزینه و زود بازده را در روستاها انجام میدهد.

 

رئیس امور شهرداریهای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در پایان با بیان اینکه تلاش ما کمک و مساعدت در شهرها وروستاهای کوچک است که بتوانند به خودکفایی برسندافزود:شهرداریها نباید ناف خود را با ناف در آمدهای دولت وصل کنند، بلکه بایدتلاش کنند که درآمدهای پایداری را در راستای ویژگی ها وخصوصیات شهرخود لحاظ کنند.

خبرنگار و عکاس: ابوالفضل شکری


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید