چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ در ۸:۱۲ ب.ظ , کد خبر:   79586

مشاور نماینده ولی فقیه در تهران در گفتگو با رانکوه نیوز عنوان کرد:

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
تحریم ها هیچ تاثیری بر روند رونق وتولید کشورمان نخواهد گذاشت

مدیر روابط بین الملل دانش پژوهان جهان اسلام گفت: تحریم ها هیچ تاثیری بر روند رونق وتولید کشورمان نخواهد گذاشت

 

 

دکتر امین صادقی درگفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز با بیان اینکه در رونق تولید باید کوشش داشته باشیم افزود:جذب سرمایه،ایجاد اشتغال و کارآفرینی جزء برنامه های ما است و ما باید زمینه را برای سرمایه گذارانی که میخواهند در شهرستان های مختلف سرمایه گذاری کنند فراهم می کنیم تا بتوانند ایجاد اشتغال کنند.

 

مشاور نماینده ولی فقیه در تهران افزود:با توجه به استانداردهای جهانی برندهای خاص را وارد کشور کنیم و تولیدات خاص را انجام دهیم تا بتوانیم موجب اشتغال جوانان شود.

 

وی با اشاره به اینکه هدف ما حمایت از کارآفرینان است یادآور شد: تحریم ها هیچ تاثیری بر روند رونق وتولید کشورمان نخواهد گذاشت ووقتی خودمان آستین بالابزنیم و بتوانیم درداخل کشور رونق وتولید داشته باشیم و از کارخانه جاتی که برشکسته شده اند حمایت کنیم تا دوباره روی ریل تولید قرار بگیرند و کالاهای باکیفیت تولید کنندبنابراین تحریم ها نمی توانند روند کارما را تغییر دهد.

 

دکتر صادقی در پایان به سفر وزیر ژاپن به ایران اشاره کرد و گفت: این سفر میتواند تاثیر گذار باشد به شرط اینکه رفتارها و اخلاقیات شان مانند آمریکا نباشد و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری هرکس که به سمت ما صادقانه بیاید ما پذیرا هستیم.

خبرنگار و عکاس: ابوالفضل شکری


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید