چای شما
تاریخ انتشار : ۱ آذر ۱۳۹۷ در ۱:۴۸ ق.ظ , کد خبر:   73224

امام جمعه املش در یادواره شهدای بیجارگاه کلاچای

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
تحریم‌ها با صبر مردم و تلاش مضاعف مسئولان بی اثر خواهد بود

امام جمعه املش با اشاره به دور جدید تحریم ‌های آمریکا علیه ایران، گفت: با صبر مردم و تلاش مضاعف مسئولان این تحریم‌ها نیز بی تأثیر خواهد بود.

 

به گزارش رانکوه نیوز ، حجت‌الاسلام محمد صفری بعدازظهر چهارشنبه در مراسم یادواره ۲۰ شهید منطقه بیجارگاه علیا بخش کلاچای شهرستان رودسر که در مسجد جامع این منطقه برگزار شد، گفت: فرهنگ ایثار و شهادت طلبی ملت ایران برگرفته از فرهنگ عظیم نهضت عاشورا بوده که سبب پویایی و بالندگی اسلام شده است.

وی با بیان اینکه این فرهنگ امروز به الگویی برای آزادی‌خواهان دنیا در مقابل مستکبران تبدیل شده است، اظهار کرد: این فرهنگ زمینه‌ساز سقوط حاکمان ستمگر خواهد شد.

امام جمعه املش با گرامیداشت هفته بسیج، آن را میراث گرانبهای امام راحل عنوان کرد و ادامه داد: نقش و جایگاه بسیج در هشت سال دفاع مقدس غیر قابل انکار است.

وی بیان کرد: امروز بسیج علاوه بر حضور با صلابت در عرصه های مختلف انقلاب نقش چشمگیری در عرصه های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی دارد.

صفری با اشاره به دور جدید تحریم‌های آمریکا علیه مردم ایران، افزود: قطعا با صبر ملت و همت و تلاش مضاعف مسئولان می توانیم از این گردنه سخت نیز گذر کنیم.


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید