چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز

وثوقی مدیرمسئول ماهنامه انارستان:

تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ در ۲:۱۲ ب.ظ , کد خبر:   66120
تبیین موانع توسعه و ایجاد بستر مشارکت مردم و نخبگان جامعه از مهمترین رویکردهای《انارستان》است

مدیرمسئول و صاحب امتیاز ماهنامه انارستان با بیان اینکه ماهنامه انارستان به صورت مستقل فعالیت خواهد کرد و به هیچ نهاد و جناحی وابسته نیست، اظهار کرد: تبیین موانع توسعه منطقه و ایجاد بستری مناسب برای توجه جدی و عمیق و مشارکت گسترده نخبگان و تمامی اقشار جامعه در زمینه بهبود چالش های موجود و ارتقاء منطقه از مهمترین رویکردهایی است که در نشریه انارستان تجلی خواهد یافت.

 

 

مجید وثوقی در گفت و گو با خبرنگار رانکو نیوز از انتشار ماهنامه سیاسی- اجتماعی انارستان در استان های گیلان و مازندران خبر داد و گفت: این نشریه که از مهر سال‌جاری مجوز انتشار خود را دریافت نموده، با گستره منطقه ای در استان های گیلان و مازندران و با تمرکز اخبار و تحلیل در شهرستانهای رودسر و املش به زودی منتشر خواهد شد.

 

وی هدف از انتشار ماهنامه انارستان را توجه به مسائل توسعه ای منطقه شمال کشور به ویژه شهرستان های رودسر و املش عنوان کرد و افزود: با وجود موانع و چالش های متعدد در زمینه توسعه مناطق شمال کشور، به ویژه نواحی شرق گیلان، هنوز نشریات محلی مناسب به تعداد کافی در این مناطق جهت انعکاس موضوعات و مشکلات منطقه وجود ندارد.

 

مدیرمسئول انارستان با اشاره به ضرورت تقویت روزنامه نگاری توسعه محور و استفاده از توانمندی رسانه ها و نشریات، خاطرنشان کرد: ضروری است نخبگان و شهروندان گیلانی که دغدغه توسعه استان را دارند در خصوص بیان مشکلات و دغدغه های خود اهتمام جدی داشته باشند.

 

صاحب امتیاز ماهنامه انارستان تصریح کرد: تلاش می کنیم در چارچوب قوانین و با احترام به اصول و مبانی و ارزش های اجتماعی با در نظر گرفتن تمامی تلاش های انجام شده، اقدامات مغفول مانده را به مسئولین انتقال دهیم و رابط امینی میان مسئولین و اقشار مختلف مردم باشیم.

 

وثوقی استفاده از فضای مجازی، ابتدا برای معرفی و سپس برای انتشار گسترده مطالب ماهنامه انارستان را از برنامه های در دست اجرای عوامل انتشار این نشریه برشمرد و ابراز امیدواری کرد: انارستان به دور از پرداختن به مسائل صرفا سیاسی، با تاکید بر رعایت اخلاق رسانه ای و بدون ورود به حواشی موضوعات اجتماعی و سیاسی، بتواند تعامل مناسبی با مسئولین استان برقرار نموده و مشفقانه، افکار و اندیشه های عمیق مردم و نخبگان را منتقل نماید.

 

وی در پایان، همراهی و حمایت های معنوی تمامی مسئولین و فعالین بخش رسانه ای استان های گیلان و مازندران را خواستار شد و از تمامی افرادی که با نگاه آسیب شناسانه، دغدغه توسعه و ارتقاء استان را دارند و می توانند در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، شهری و … در تولید محتوا همکاری نمایند، دعوت کرد تا در انتشار ماهنامه انارستان همراهی داشته باشند.

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید