چای شما

تاریخ انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۴ ق.ظ , کد خبر:   63266
تبادل کتاب نو با  کتابهای بازیافتی در روز کتاب و کتابخوانی در رودسر

به مناسبت هفته کتابت وکتابخوانی تبادل کتاب نو با کتابهای بازبافتی  در رودسر انجام گرفت

 

 

به گزارش رانکوه نیوز،  مدیر مسئول طرح تفکیک از مبدا شهرداری رودسربا گرامیداشت هفته کتاب وکتابخوانی  اظهار داشت: بهترین نوع هدیه “کتاب” به کتابخانه رودسر اهدا گردید و کتابهای غیرقابل استفاده از کتابخانه رودسر جمع آوری شد.

 

سمیه خونچین با اشاره به   ارزش والای کتاب و کتابخوانی گفت : در مذهب و فرهنگ غنی ایرانی همچنین در جهت رشد فرهنگ کتابخوانی در جامعه، روز ۲۴ آبان ماه هر سال در تقویم ایران به عنوان روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار نام گذاری شده است.

وی با تبریک  این هفته به کلیه مسئولان  و دست اندرکاران فرهنگی و نویسندگان به ویژه مسئولین  کتابخانه عمومی شهرستان رودسر افزود:  همکاری وتعامل دوسویه ای  بین  کتابخانه عمومی شهر رودسر با شهرداری  منجمله  واحد تفکیک از مبدا،وجود  دارد  .

خونچین افزود:لحظات نشستن در کتابخانه، حضور در محضر اندیشمندان و فرزانگان زمان است. چرا که کتابخانه، معبد اهل علم و محراب پاک دانشجویی و علم آموزی است. بنابراین نشست امروز  مایه مباهات مجموعه شهرداری رودسر خواهد بود.

در این نشست صمیمی کتابهایی در زمینه محیط زیست و تفکیک از مبدا و مدیریت پسماند به کتابخانه عمومی شهرستان رودسر اهدا شد و مسئولین کتابخانه ضمن قدردانی از این عمل واحد تفکیک شهرداری رودسر، خواستار احداث قفسه تخصصی محیط زیست در کتابخانه شدند که امید است با همکاری و مساعدت شهردار محترم و شهروندان علاقه مند به محیط زیست به زودی شاهد این اتفاق مهم در کتابخانه شهر باشیم.

مدیر مسئول واحد تفکیک از مبدا شهرداری رودسر اضافه کرد  نشست با هماهنگی های بعمل آمده، کتابهای غیر قابل استفاده از کتابخانه رودسر جمع آوری و به چرخه بازیافت وارد میشوند .

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید