چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ در ۸:۵۰ ب.ظ , کد خبر:   75920

معاون هماهنگی امور اقتثادی و توسعه منابع استانداری گیلان در جلسه شورای اداری املش

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
تا تغییر مدیریت در رفتار مدیران حاصل نشود فضای کسب و کار حاصل نخواهد شد /تمام سعی دولت براین است که مردم احساس امنیت کنند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان گفت: تا تغییر مدیریت در رفتار مدیران حاصل نشود فضای کسب و کار حاصل نخواهد شد

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، سید محمد احمدی در جلسه شورای اداری ضمن تقدیر وتشکر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه خاطرنشان کرد:چهل سالگی انقلاب را با همه توطئه های بزرگ و کوچک پشت سر گذاشتیم.وی با بیان اینکه همه مردم چشم وامیدشان به ما است تا برایشان خدماتی درخورشان شان ارائه دهیم افزود:این نشان از مدیریت جهادی است که توانستیم ۴۰سالگی انقلاب را ببینیم.

 

وی افزود:ما مشکلات مردم را درک میکنیم و برای رفع آن تا حد اختیارمان تلاش خواهیم کرد.

احمدی درادامه با اشاره به اینکه ۱۰رستورالعمل را از سوی استاندار محترم به شهرستان ها ابلاغ کردیم افزود:براساس نظام اداری برنامه اصلاح اداری با ابلاغ ریاست محترم جمهور مشتمل بر ۱۰ برنامه است که باید دردستور کار قرار گیرد.

 

معاون هماهنگی امور اقتثادی و توسعه منابع استانداری گیلان  درادامه به ۲۶ بند ابلاغی سیاست های نظام اداری از سوی مقام معظم رهبری اشاره داشت و همچنین فضای کسب وکار را مهمترین ساختار توسعه کشور عنوان کرد و گفت:تا تغییر مدیریت در رفتار مدیران حاصل نشور فضای کسب و کار حاصل نخواهد شد.

 

احمدی خاطرنشان کرد:چابک سازی نظام اداری یعنی دولتی را تشکیل دهیم که بتواند با سرعت ورعایت ودقت به امورات خودبپردازد.

 

وی با بیان اینکه تا سال ۱۴۰۴برنامه داریم اظهار داشت:امروز که معاونین و بخشداران را منصوب میکنیم باید بدانند که حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن یعنی ما بخشی از نظام و ارکان هستیم.

 

احمدی نهادینه سازی و وجدان کاری را ازدیگر بندهای نظام اداری برشمرد و گفت:از ۱۰ برنامه تعریف شده از سال۹۷ شروع و تا سال۹۹ پایان خواهد یافت.

 

وی برنامه اول را مهندسی ونقش دولت برشمرد وبیان داشت: در مهندسی نقش دولت یکی از ویژگی ها اینست که تا پایان سال۹۹ باید ۱۲ درصد از حجم دولت کاهش داده شود.

 

معاون توسعه منابع استانداری گیلان توسعه دولت الکترونیک،مدیریت سرمایه انسانی ،توسعه فرهنگ سازی،شفافیت و اصلاح الگوی مصرف را از دیگر برنامه ها عنوان کرد و اظهار داشت:سرمایه انسانی یکی از مهمترین موضوعاتی است که باید سرمایه گذاری شودوسوق دادن جوانان به سمت مدیریت را براساس یک برنامه زمانبندی جلو ببریم وهمه موضوعات را بطور شفاف به مردم بیان نماییم.

 

احمدی  از ستاد تنظیم بازار سخن گفت و افزود: دولت برای سال ۹۸ ،۱۴ میلیارد دلار برای کالاهای ضروری اختصاص داده است و در برنامه بودجه نیز عنوان شده است.

 

وی  در پایان خاطر نشان کرد: تا پایان سال نظارت بر توزیع اقلام در شهرستانها صورت می گیردو تمام سعی دولت براینست که مردم احساس امنیت کنند.


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید