چای شما

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در املش:

تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۱۳۹۶ در ۴:۳۱ ب.ظ , کد خبر:   63935
تاکنون ۱۹میلیاردتومان اعتباربه ورزش گیلان اختصاص یافته است

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت : تاکنون از محل ارزش افزوده وجهت ساماندهی امور ورزشی استان ۱۹میلیاردتومان اعتباراختصاص یافته که ۱۰میلیاردتومان آن صرف تیم های سپیدرود و ملوان شده است.

 

به گزارش رانکوه نیوز؛  مسعود رهنما درجلسه هم اندیشی با شورای ورزشی املش درمحل فرمانداری این شهرستان اظهار داشت توجه به مناطق محروم ازاولویت های برنامه ای اداره کل ورزش وجوانان استان گیلان است لذا به همین منظور در اختصاص اعتبارات به سه شهرستان محروم املش،ماسال و شفت حساس بودیم و بیشترین توجه را داشتیم.
وی ادامه داد: آمادگی داریم اگر زمینی برای ساختن سالن های ورزشی تخصصی تعریف و واگذارشود اعتبارلازم را گذاشته و پیگیری های احداث آن را نهایی نماییم.

رهنما خاطرنشان کرد:ازمهمترین رویکردهای ما توجه به توسعه ورزش روستایی است لذا اگربرنامه ریزی های شهرستانی در مسیر روستاها هم هدایت شود ما با تمام قوا پشتیبانی خواهیم کرد.

مدیرکل ورزش وجوانان استان گیلان با انتقادازپرداختن بعضی ازدست اندرکاران ورزشی به گروه سنی بزرگسالان افزود:اگر به پایه های سنی پایین توجه نشود وحلقه های پیوند از نونهالان به نوجوانان و از نوجوانان به جوانان و به بزرگسالان وصل نشود ما در ورزش راه به جایی نخواهیم برد.
وی ادامه داد:باید بازیهای ورزشی غیر از آسیایی و المپیکی سطح بندی شود.

راهنما در پایان گفت:همه جامعه ورزش باید با همدلی سعی کنند تا غرور ملی در جهان تبلور پیدا کند.

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید