چای شما

مسئول نهضت سوادآموزی املش:

تاریخ انتشار : ۵ دی ۱۳۹۶ در ۷:۴۶ ق.ظ , کد خبر:   64593
بیش از ۹۹ درصد جمعیت املش باسواد هستند

 

مسئول نهضت سوادآموزی املش، این شهرستان را پیشگام در راستای مبارزه با جهل و بی‌سوادی خواند و گفت: بیش از ۹۹ درصد جمعیت املش باسواد هستند.

 

 

 

به گزارش رانکوه نیوز، میثم رمضانی در گفت‌وگو یی، با گرامیداشت فرارسیدن هفته نهضت سوادآموزی اظهار کرد: از اول تا ۷ دی‌ماه هفته نهضت سوادآموزی نام‌گذاری شده است.

وی املش را از شهرستان‌های پیشگام در راستای مبارزه با جهل و بی‌سوادی خواند و افزود: با یاری خداوند سبحان تا به امروز این شهرستان ازنظر سطح سواد ۹۹٫۹۷ درصد را به خود اختصاص داده است.

مسئول نهضت سوادآموزی املش تصریح کرد: در سال ۹۶ این شهرستان توانسته با تحت پوشش بردن حجم ابلاغی استان به شهرستان، رتبه دوم استان ازنظر عملکرد را به خود اختصاص دهد.

وی گفت: در این راستا نهضت سوادآموزی املش توانسته در سال جاری تعداد ۹۶ نفر را در دوره‌های مختلف سوادآموزی اعم از انتقال، تحکیم و سوادآموزی را تحت پوشش قرار دهد.

رمضانی با اشاره به اینکه ریشه‌کنی بی‌سوادی یک وظیفه عمومی است، افزود: به مناسبت هفته نهضت سوادآموزی در املش حدود ۲۰ برنامه فرهنگی و علمی برگزار می‌شود.

وی برگزاری نمایشگاه از عملکرد فعالیت‌ها و تولیدات مشارکتی و پژوهشی، جلسه شورای پشتیبان سوادآموزی، تجلیل از فعالان سوادآموزی، اجرای مسابقه انشانویسی در بین سواد آموزان، بازدید سواد آموزان از کتابخانه عمومی، دیدار با خانواده‌های شهدا و امام‌جمعه شهرستان، توزیع کتاب‌های مسابقه کتاب‌خوانی با موضوع شعار سال، …را از مهم‌ترین برنامه‌های نهضت سوادآموزی املش در این هفته اعلام کرد.

انتهای پیام/

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید