چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز

رئيس اداره بهزیستی شهرستان املش:

تاریخ انتشار : ۳۰ دی ۱۳۹۶ در ۷:۴۳ ق.ظ , کد خبر:   65243
بیش از ۱ میلیارد ریال مستمری به مددجویان تحت حمایت بهزیستی املش پرداخت شد

رئیس اداره بهزیستی شهرستان املش گفت: پنج میلیارد ریال امسال بابت حمایت از افراد تحت پوشش بهزیستی شهرستان املش پرداخت شده است.

 

هاجر بایرامی در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز اظهار داشت : پنج میلیارد ریال اعتبار در زمینه های مختلف در سال جاری برای مددجویان تحت پوشش بهزیستی این شهرستان پرداخت شده است که یک میلیارد و ۶۰۵ میلیون ریال آن مستمری است که به حساب واریز شده است.

وی افزود: از مجموع این پنج میلیارد اعتبار، ۳ می لیارد و ۲۸۴ میلیون ریال آن در امور توانبخشی برای ۳۲۵ توانخواه و یک میلیارد و ۷۱۶ میلیون ریال هم برای ۳۰۱ خانوار تحت حمایت امور اجتماعی بهزیستی شهرستان املش در زمینه های مختلف پرداخت شده است.

رئیس بهزیستی شهرستان املش تصریح کرد: ۱۵۰ میلیون ریال از این اعتبارات به پانزده خانوار املش دارای سه قلو و ۶۷۸ میلیون ریال از محل هدفمندسازی یارانه ها بابت بیمه تأمین اجتماعی ۱۰۱ زن سرپرست خانوار پرداخت شده است.

بایرامی بیان داشت: ۱۰۳ دانش آموز املشی در مقاطع مختلف تحصیلی تحت حمایت بهزیستی این شهرستان قرار دارند که پانزده میلیون ریال کمک هزینه تحصیلی و همسران ۱۹ معلول دارای ضایعه نخاعی بابت پرستاری ۱۳۴ میلیون ریال از آغاز سال جاری تاکنون دریافت کرده اند.

شهرستان املش ۴۳ هزار نفر جمعیت دارد.

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید