چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۹ ق.ظ , کد خبر:   80213

شهردار چاف و چمخاله در گفتگو با رانکوه نیوز خبر داد:

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
بهره برداری طرح شناگاه خواهران در دریای چمخاله

شهردارچاف وچمخاله  از تکمیل و بهره برداری طرح شناگاه خواهران در دریای چمخاله خبرداد .

 

کمیل لاهوتی در گفتگو با رانکوه نیوز ؛ اقدامات شهردار درجهت نقاط خطر آفرین دریای چمخاله را؛نصب علائم هشدار دهنده شنا ممنوع-تهیه امکانات برای ناجیان این منطقه از جمله لباس،سایبان،وسیله ایاب وذهاب،جیره غذایی ،استقرار هلال احمر و اورژانس یصورت ۲۴ساعته عنوان کرد و افزود:تیم مقیمی با حضور نمایندگان دستگاههای مسوول مستقر شدندتا عوامل اجرایی را کنترل ورصد کنند و گزارش وزانه را به کمیته ساماندهی سواحل ارائه دهند.

شهردار چاف وچمخاله درادامه نیروهای طرح سالمسازی را ۴۵ناجی غریق-۲۵همیار پلیس و ۸۰نفرمجموعه کادر حفاظت-حراست و امنیت برای رفاه حال مسافران-گردشگران و همشهریان بیان کرد و افزود:مبلمان طرح سالمسازی چاف انجام شده است و انشاا…شناگاه آن درسال آینده اجرایی خواهد شد.

شهردار چاف وچمخاله از ۱۷ کیلومتر نوار ساحلی در این منطقه خبرداد و گفت:تاکنون هیچ اعتبار دولتی برای طرح سالمسازی دریا دریافت نکردیم و تمام هزینه های صفرتا۱۰۰ برعهده خود شهرداری بوده است.

کمیل لاهوتی طرح سالمسازی شناگاه خواهران را سالن پذیرش-سالن لباس-سرویس بهداشتی-دوش -فضای استراحت و آفتاب برشمرد و افزود:احداث پارک آبی-حوزچه استخر بازی کودکان-فضای ورزشی-نماز خانه-فضای استراحت-کافی شاپ ازدیگر برنامه های شهرداری در مجموعه توسکا وبرای اولین بار پارک آبی بی نظیر در خزرخواهد بود.

خبرنگار و عکاس: ابوالفضل شکری


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید