چای شما
تاریخ انتشار : ۲ شهریور ۱۳۹۸ در ۶:۴۴ ب.ظ , کد خبر:   81990

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
بهره‌برداری همزمان ۳۳ پروژه شرکت آب و فاضلاب استان گیلان

امروز( شنبه) ۳۳ پروژه شرکت آب و فاضلاب استان گیلان به صورت همزمان با اعتباری بالغ بر ۲۲۶ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

 

 

 

به گزارش رانکوه نیوز، این پروژه ها در شهرستان های آستارا، رشت، سیاهکل، تالش، شفت، رشت، رودسر، رضوانشهر، انزلی، لنگرود، فومن، صومعه سرا و رودبار اجرا شده است.

مطلب پیشنهادی

 

 

از دو هزار و ۵۶۸ روستای گیلان تعداد دو هزار و ۶۰ روستا بالای ۲۰ خانوار جمعیت دارند، که هم اکنون یکهزار و ۶۷۸ روستای استان  تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان قرار دارد و افزون بر ۹۹ درصد جمعیت شهری استان از نعمت آب شرب و بهداشتی برخوردارند.

 

 

امروز ( شنبه) همچنین دو واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری ۱۷۵ میلیارد ریال  که یکی واحد تولید انواع پوشاک امدادی، نظامی و چادر کمپینگ و   واحد دیگر  تولیدی و بازرگانی و بسته بندی انواع نهادها و فرآورده‌های کشاورزی اعم از زراعی، دامی، خوراک دام، طیور و آبزیان در شهر صنعتی رشت مورد بهره‌برداری قرار گرفت که زمینه اشتغال بیش از ۲۳۰ نفر را فراهم کرده است.

 

 

طی  هفته دولت امسال با اهتمام  دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی، یک هزار و ۲۶ پروژه با اعتباری بالغ ‌بریک هزار و ۵۳۶  میلیارد تومان آماده افتتاح می باشد.

 

 

این پروژه ها از لحاظ مبلغ ۱۸ درصد و از لحاظ تعداد ۶۴ درصد بیشتر از سال گذشته است  که از مجموع اعتبار هزینه شده برای بهره برداری از این پروژه ها بالغ بر یک هزار میلیارد تومان پروژه مربوط به بخش خصوصی است.

 

 

 

 


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید