چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز

رئیس اداره ورزش و جوانان املش:

تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۱۳۹۶ در ۷:۳۹ ق.ظ , کد خبر:   65095
برگزاری ۲۲ برنامه فرهنگی ورزشی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر در شهرستان املش

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان املش از برگزاری ۲۲ برنامه ی فرهنگی ورزشی نکوداشت دهه ی مبارک فجر خبر داد.

 

اسداله عبداله تابار در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز اظهار داشت: به همت این اداره و همکاری هیأت های مختلف ورزشی شهرستان املش ۲۲ برنامه ی فرهنگی و مسابقات ورزشی با هدف نکوداشت دهه ی مبارک فجر امسال در شهرستان املش برگزار می شود.

وی افزود: این برنامه های فرهنگی و مسابقات ورزشی در رده های سنی مختلف و بین آقایان و بانوان ورزشکار املشی برگزار می شود که برگزاری مسابقات تنیس روی میز برای کارکنان اداری اعم از زن و مرد، همایش دوچرخه سواری، پیاده روی خانوادگی، تجلیل از قهرمانان ورزشی، جشنواره فرهنگی ورزشی و بازی های بومی محلی، مسابقات رزمی، والیبال، هندبال، دومیدانی، ژیمناستیک، شطرنج، کشتی، فوتسال و صخره نوردی از جمله مهمترین آن است.

عبداله تابار تصریح کرد: دیدار با خانواده ی دو شهید از ۱۹ شهید ورزشکار شهرستان املش و ادای احترام به مقام شامخ شهدا و تجدید میثاق با آرمان های بلند شهدا از ویژه برنامه های فرهنگی گرامیداشت دهه ی مبارک فجر اداره ورزش و جوانان شهرستان املش در سال جاری است.

رئیس اداره ورزش و جوانان املش بیان داشت: : علاوه بر اداره ورزش و جوانان و هیأت های ورزشی شهرستان املش، سایر ادارات و نهادها و نیروهای نظامی و انتظامی و بسیجیان و دانش آموزان املشی به منظور گرامیداشت دهه ی مبارک فجر برنامه ها و مسابقات ورزشی در زمینه های مختلف را پیش بینی و طراحی کرده اند.

گفتنی است ۱۳۹۱ نفر از آقایان و ۴۴۲ نفر از بانوان املشی تاکنون در ۲۲ هیأت ورزشی فعال این شهرستان ساماندهی شده اند.

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید