چای شما
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۶ در ۹:۵۴ ق.ظ , کد خبر:   63156

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای املش خبر داد

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
برگزاری نخستین کلاس آموزشی پرورش بلدرچین شرق گیلان در مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای املش

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای املش از برگزاری نخستین کلاس آموزشی پرورش بلدرچین در شرق گیلان در این مرکز آموزشی خبر داد.

 

 

به گزارش رانکوه نیوز، رضا حجت انصاری امروز در گفت‌وگویی در املش اظهار کرد: سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای با ایجاد زمینه‌های لازم برای تعلیم و تربیت جوانان و نوجوانان مستعد و علاقمند به حرفه‌آموزی، مهارت شغلی آنان را ارتقا ء داده و زمینه اشتغال آنان را تسهیل می‌کند.

وی افزود: مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خاتم‌الانبیاء املش بیش از ۱۰۰ رشته در ۹ کارگاه را به صورت رایگان آموزش می‌دهد و علاقمندان می‌توانند از این مرکز برای ارتقای مهارت خود بهره‌مند شوند.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای املش با اشاره به اینکه این مرکز با آموزش رشته های فناوری اطلاعات و کشاورزی برای بانوان فعال است، تصریح کرد: برای آقایان رشته های مکانیک خودرو، صنایع غذایی، تعمیر لوازم‌خانگی، اتومکانیک، کامپیوتر،… آموزش داده می‌شود.

وی از آموزش بیش از یک هزار نفر طی یک سال گذشته در این مرکز خبر داد و گفت: نخستین کلاس آموزشی پرورش بلدرچین در شرق گیلان در مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خاتم‌الانبیاء املش به‌زودی برگزار می‌شود.

حجت انصاری با اشاره به بازدید عمومی از مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای املش در روز چهارشنبه ۲۴ آبان ماه جاری از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر افزود: ترویج و ارتقای فرهنگ مهارت‌آموزی و کارآفرینی از رسالت‌های آموزش فنی و حرفه‌ای است.

انتهای پیام/

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید