چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۷ در ۳:۳۲ ب.ظ , کد خبر:   73185

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
برگزاری جلسه روسای ادارات تبلیغات اسلامی شرق گیلان در املش

جلسه روسای ادارات تبلیغات اسلامی شرق گیلان،پیرامون اهداف و برنامه های سازمان ومسائل فرهنگی در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان املش برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ حجت‌الاسلام حسین عزیزی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی املش، در این جلسه ضمن خیرمقدم به حاضرین و قدردانی از فعالیت وتلاش فرهنگی ادارات تبلیغات اسلامی،اذعان داشت: لازم است روحانیون و مبلغین دینی از ظرفیت تبلیغی و موقعیت اجتماعی خود جهت نهادینه کردن فرهنگی پایداری و استقامت در جامعه تلاش مضاعف داشته باشند.

 

وی با تأکید بر ضرورت هوشیاری عمومی در برابر دسیسه های دشمنان، متذکر شد: دشمنان نظام اسلامی با ترفندهای مختلف در راستای ضربه‌زدن به فرهنگ و باورهای مردم برنامه‌ریزی و در این مسیر سرمایه گذاری کلان کرده‌اند.

این مسئول فرهنگی تصریح کرد: اجرای برنامه های فرهنگی برمبنای اصول و قواعد علمی و در جهت غنی سازی طرح های فرهنگی،جذب جوانان ونوجوانان و تأثیر گذاری این برنامه ها در جامعه بسیار مفید خواهد بود.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی املش با اظهار اینکه یکی ازمسائل مهمی که موردغفلت و بی توجهی قرار گرفته است توجه به فرهنگ دینی مردم است، ادامه داد: اگر ما برای کارهای دینی و فرهنگی هزینه نکنیم درآینده مجبورهستیم که چندین برابرهمین هزینه هارا در اصلاح کج روی ها به کار ببریم که ممکن است به نتیجه مطلوب هم نرسیم، پس لازم است همین حالا دست به کار شویم و یک سری اقدامات برای حال و آینده به انجام برسانیم.

حجت‌الاسلام عزیزی در بخش پایانی سخنانش یادآور شد: لازم است مدیران دستگاههای فرهنگی و روسای ادارات تابعه تبلیغات اسلامی در فضای الگوسازی فرهنگی و اجتماعی بر اساس مبانی اسلامی حرکت کرده و برنامه و فعالیت های گسترده و منسجم انجام داده تا شاهد تغییر و تحولات عمیق فرهنگی در سطح جامعه باشیم.

عکس و خبر: مهدی نظر پاک


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید