چای شما
تاریخ انتشار : ۶ آبان ۱۳۹۷ در ۱۰:۵۷ ب.ظ , کد خبر:   72184

جانشین فرماندهی سپاه املش در گفتگو با رانکوه نیوز

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
برگزاری بیش از ۳۰ برنامه در هفته بسیج دانش آموزی / تحریمهای جدید علیه ایران در ۱۳ آبان شعار تبلیغاتی و فشار روانی است

جانشین فرماندهی سپاه املش گفت: بیش از ۳۰ عنوان برنامه ابلاغی و ابتکاری در هفته بسیج دانش آموزی در املش برگزار می شود.

 

 

سرهنگ پاسدار علی مهدی پور در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز، ضمن تسلیت ایام اربعین امام حسین(ع) با اشاره به برنامه های مهم هفته بسیج دانش آموزی گفت: هفته بسیج دانش آموزی از هشتم تا ۱۳ آبان برگزار می شود و سازمان بسیج دانش آموزی برنامه های مختلفی را در گرامیداشت این هفته در واحدهای مقاومت بسیج برگزار می کند.

 

وی افزود: گلباران مزار شهدا،دیدار با خانواده شهدا،برپایی هیئت عزاداری،رزمایش پدافند غیر عامل،برپایی هیئت عزاداری،مسابقه کتابخوانی و نقاشی،برگزاری حلقات صالحین در طول هفته بسیج دانش اموزی با محوریت ایثار،برگزاری مراسم صبحگاه و برگزاری یادواره شهدای دانش آموزی برنامه ریزی شده که انجام می شود.

 

جانشین فرماندهی سپاه املش با اشاره به دور جدید تحریم های آمریکا علیه ایران گفت: ترامپ دو دسته تحریم برای ایران در دستور کار خود قرار داده بود که اولی در مرداد ماه و دومی در ۱۳ آبان ماه است  دور جدید تحریمها شعار تبلیغاتی و روانی آمریکایی‌ها علیه ایران است دشمن بداند پشتیبان نظام ما امام زمان (عج) و رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه و شهدای گرانقدر میباشد لیکن هیچ کدام از دشمنان نمی توانند هیچ کاری برای آسیب به ایران انجام دهند. انشالله امسال برگزاری مراسم ۱۳ آبان باشکوه تر و عظیم تر از سال های گذاشته برگزار می شود.

 

عکس و خبر: ابوالفضل شکری


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید