چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۷:۴۴ ب.ظ , کد خبر:   77806

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان املش در گفتگو با رانکوه نیوز خبر داد

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
برپایی نمایشگاه نقاشی با عنوان نقش خیال در املش / تصاویر

نمایشگاه نقاشی با عنوان نقش خیال در نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی املش  برپاشده است.

 

 

سید عباس موسوی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان املش در حاشیه افتتاح این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز اظهار داشت: : نمایشگاه نقاشی زهره یوسف زاده با عنوان نقش خیال تا ۱۵ اردیبهشت در نگارخانه این اداره برپاشده است.

 

 

وی با بیان اینکه ۶۰ اثر نقاشی این هنرمند در معرض دید علاقمندان به نمایش گذاشته شده است، افزود: این نمایشگاه با مجوز رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و با همکاری انجمن هنر‌های تجسمی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی املش برگزار شده است.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان  املش گفت:آثار نقاشی این بانوی هنرمند با استفاده از سبک رئال مدرن و بهره‌گیری از تکنیک‌های نقش برجسته، ترکیب مواد، اکریلیک، رنگ روغن، نقاشی روی سفال و سنگ، کاشی کاری به نمایش گذاشته شده است.

 

وی درادامه تصریح کرد: زهره یوسف زاده از کودکی به نقاشی علاقمند بوده و از سال ٧٩ به صورت حرفه‌ای آموزش هنر نقاشی را آغاز کرده است. نمایشگاه نقش خیال حاصل تلاش چندساله این هنرمند خوش ذوق است که بر پا شده استکه بخشی از درآمد حاصل از فروش این آثار جهت کمک به سیل زدگان استان های گلستان و خوزستان اهدا خواهد شد


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید