چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز

تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۶ در ۹:۳۶ ق.ظ , کد خبر:   63137
برپایی نمایشگاهی با عنوان کبوترانه در رودسر / تصاویر

نمایشگاهی با عنوان کبوترانه بمناسبت اربعین حسینی در مدرسه فرهیختگان رودسر برگزار گردید.

 

به گزارش  خبرنگار رانکوه نیوز، مربی پرورشی فرهیختگان با اشاره به  اجرای این‌نمایشگاه با هدف  آشنایی با حماسه قیام اباعبدلله الحسین(ع)، پاسداشت شهدای انقلاب اسلامی ایران، ترویج سبک زندگی اسلامی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی گفت:در این طرح با استفاده از آثار هنری و مقالات پژوهشی دانش آموزان گام موثری در ترقیب ایشان به موضوعات مذهبی برداشته شد.

 

هاجر خوش سیما افزود،  فضاهای مجازی بستر مناسبی جهت گرایش نوجوانان به سمت آسیبهای اجتماعی ایجاد نموده که با زبان هنر می توان غیر مستقیم به آموزش های پیشگیرانه پرداخت.

وی ضمن تشکر از مدیریت آموزشگاه فرهیختگان “معصومه میرهاشم” از حمایت های موثر ایشان تقدیر و افزود تدریس کلاس های تفکر و سبک زندگی، قرآن و هدیه های آسمانی  توسط مربیان پرورشی مجرب بهترین بستر برای آموزشهای پیشگیرانه جنگ نرم  ، ناتوی فرهنگی و آشنایی دانش آموزان با مسائل مذهبی است.

خوش سیما خاطر نشان کرد:  ارزش قائل شدن امام جمعه محترم به ابتکارات فرهنگی در سطح شهرستان، بازدید از نمایشگاه و حمایت ایشان باعث دلگرمی و تشویق دانش آموزان و همکاران این آموزشگاه گردید.

 

گفتنی است: این نمایشگاه با حضور واحد پرورشی و شورای دانش آموزی اداره آموزش و پرورش رودسر و واحد فرهنگی دفتر امام جمعه در روز چهارشنبه یک روز پیش از اربعین افتتاح گردید.

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید