چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۷ آذر ۱۳۹۷ در ۳:۰۹ ب.ظ , کد خبر:   73359

معاون فرماندار لنگرود خبر داد

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
برخورد جدی با نانوایی های متخلف در لنگرود

معاون فرماندار لنگرود گفت: : هزینه‌های نانوایان در چند سال اخیر افزایش یافته ولی تعامل میان نانوایی ها و مردم خوب بوده است.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، مصطفوی در جلسه کارگروه اشتغال که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار  داشت:  هر چند در حوزه آرد و نان افزایش هایی  مثل آب، برق گاز و… داشته ایم ولی روند خوبی در طی این سال ها بوده که تعامل میان نانوایی ها و مردم خوب بوده است

 

وی افزود: در  آخرین جلسه که در تاریخ ۲۴/۸/۱۳۹۷استانداری محترم تحت عنوان کار گروه تنظیم بازار برگزار شد، قیمت انواع نان یارانه ای و آزاد افزایش پیدا کرده که ما موظف هستیم دستورات حاکمیتی را اجرایی کنیم.

 

معاون فرماندار لنگرود تصریح کرد: در بخش یارانه ای قیمت انواع نان شامل:بربری وزن ۵۰۰ گرم قیمت ۶۰۰ تومان،لواش ۱۷۰ گرم قیمت ۲۰۰ تومان،سنگک ۵۷۰ گرم به ۷۵۰ تومان، تافتون ۲۶۰ گرم به ۳۲۰ تومان می باشد و در بخش نرخ آزاد نان ها به ترتیب،بربری ۶۵۰ گرم به ۱۲۰۰تومان، لواش ۱۶۰ گرم به قیمت ۳۰۰تومان،سنگک ۶۵۰ گرم به قیمت ۱۲۰۰تومان و  تافتون ۳۰۰ گرم به قیمت ۵۳۰ تومان می باشد.

 

وی خاطر نشان کرد: در راستای تنظیم بازار از این پس ما شاهد برخورد با نانوایی های متخلف خواهیم بود تا آنها نان مرغوبی را عرضه کنند.

 

عکس و خبر: ابوالفضل شکری


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید