چای شما
تاریخ انتشار : ۹ دی ۱۳۹۷ در ۷:۱۷ ب.ظ , کد خبر:   74422

صفارهرندی در لنگرود:

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
برای مقابله با فتنه باید با هوشیاری سدبندی کرد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: : گستردگی رسانه دشمن باعث شده تا سیاه نمایی‌ها بیشتر شود و برخی از راهنمایان دشمن خودی بودند که راه و چاه را به دشمن نشان دادند.

 

 

به گزارش رانکوه نیوز؛  محمدحسین صفارهرندی عصر امروز در مراسم بزرگداشت ۹ دی و روز بصیرت در مسجد جامع لنگرود با اشاره به اینکه  ۹ دی روز تجدید بیعتی آگاهانه با امامت و ولایت، امام حسین (ع) و ولی‌فقیه است گفت: عده‌ای در روز عاشورا به عزاداران و مساجد حمله‌ور شدند و جو را متشنج کردند و برخی در شعارهایشان از مخالف با امام حسین (ع) نیز دم می‌زدند‌.

 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دشمن می‌خواهد ایام‌الله‌های انقلاب را به تیرگی بکشاند گفت: اگر به فتنه امان بدهیم با چهره جدیدی رخ نمایان می‌کند و نباید به آنان امان داد.

 

صفارهرندی با بیان اینکه خواستگاه فتنه دل‌های مریض است و فتنه همیشه وجود دارد افزود: زمانی فتنه نمایان می‌شود که افراد روشنگر و فعالان در گوشه‌ای بنشینند و از داخل عرصه دور باشند و آن روز پژواک فتنه رونمایی می‌شود.

 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه حزب الهی‌ها یک اقلیت هستند گفت: اکثریت جامعه مردمی هستند که باطناً مردم دین‌داری هستند و دغدغه اصلی آنان معیشت و زندگی آنان است و اگر فتنه جولان دار شود معیشت و زندگی مردم مانند کشورهای عراق و سوریه و یمن و غیره می‌شود.

 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه برخی در توهم هستند که برای درست شدن اوضاع باید با آمریکا مذاکره کنند تصریح کرد: فتنه در خلوت بی‌خبری ما اتفاق می‌افتد و فتنه‌های آینده مقدمه ورود دشمن به خانه‌های ما است و برای مقابله با فتنه باید با هوشیاری سدبندی کرد.

 

صفارهرندی با بیان اینکه ایران با امنیت‌ترین کشور در جهان است گفت: ایران برای دفاع از خودش ۱۵ میلیارد دلار در طول این سال‌ها برای امنیت استفاده کرده ولی آمریکا هفت هزار میلیارد دلار در منطقه هزینه کرده ولی هیچ‌چیزی نیز در اختیار ندارد ولی همه شاهد ثبات در منطقه هستند.

عکس و خبر: ابوالفضل شکری


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید