چای شما
تاریخ انتشار : ۲۵ آذر ۱۳۹۶ در ۹:۵۳ ق.ظ , کد خبر:   64342

فرماندار املش:

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
برای حل مشکل آب شرب املش بودجه بیشتری نیاز است

فرماندار املش با بیان اینکه باید برای حل مشکل املش بودجه بیشتری اختصاص داده شود گفت: طبیعی است که برای برون‌رفت این مشکل ناگزیر هستیم اولاً برای رفع لوله‌های مستهلک مدفون در شهر اقدام جدی به عمل بیاوریم و در این زمینه اعتباراتی را از محله کمیته اختصاص دادیم.

 

 

به گزارش  رانکوه نیوز، یونس محمودی امروز در نشست خبری با اشاره به بحث تأمین آب شرب مطمئن برای مناطق شهرستان املش اظهار کرد: تأمین آب شهرهای املش و رانکوه یکی از موضوعات جدی و درخور توجه برای دولت است که برای تأمین آب شرب و جلوگیری از کم بودن و‌ فقدان آب شرب در شهرستان اعتباراتی اختصاص داده‌شده است.

 

وی گفت: اعتباری بالغ‌بر ۵۵۰ میلیون تومان از محل فصول کمیته برنامه شهرستان برای اصلاح، ترمیم و مرمت بخش عظیم از لوله‌های مستهلک و مدفون در شهرهای املش اختصاص دادیم.

 

فرماندار املش تصریح کرد: ۶۰ درصد از تأمین آب شرب این شهرستان از چشمه سفیدآب و ۴۰ درصد از محل چاه‌های محفور مجاز و موجود شهر تأمین می‌شود.

 

محمودی با بیان اینکه باید برای حل مشکل املش بودجه بیشتری اختصاص داده شود افزود: طبیعی است که برای برون‌رفت این مشکل ناگزیر هستیم اولاً برای رفع لوله‌های مستهلک مدفون در شهر اقدام جدی به عمل بیاوریم و در این زمینه اعتباراتی را از محله کمیته اختصاص دادیم.

 

وی بابیان اینکه شهرستان املش در فصل تابستان و ایام نوروز معروف به شهرستان‌های مسافرپذیر است گفت: بخشی از نقاط و نواحی موجود در شهر املش با معضل کمبود آب مواجه هستند.

انتهای پیام/

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید