چای شما

باحضور مسولان محلی

تاریخ انتشار : ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ در ۱۲:۰۰ ق.ظ , کد خبر:   7296
بخشدار مرکزی املش معرفی شد.

                                                                                         بخشدار مرکزی املش با حضور مسئولان این شهرستان معرفی شد.
به گزارش  صبح رانکوه، امام جمعه این شهر امشب در جلسه تودیع و معارفه بخشدار مرکزی این شهر توجه به عبادت و خودسازی، امرار معاش و خانواده را از خصوصیات مومن دانست و اظهار کرد: یک مدیر موفق با رعایت این سه اصل می‌تواند با نشاط و انگیزه برای خدمت به مردم تلاش کند.
حجت‌الاسلام تقی روحانی با اشاره به اینکه جابه‌جایی‌ها در نظام اسلامی دارای حکمتی است، افزود: مسئولیت یک امانت الهی است که باید در راه خدمت به مردم و نظام صرف شود. امام جمعه املش از تلاش‌های روسای اداره‌های این شهرستان برای تشریح عملکرد دولت و نظام در هفته دولت قدردانی کرد.
فرماندار املش نیز در ادامه جلسه مذکور اظهار کرد: آسایش و امنیت امروز کشور مدیون و مرهون شهادت انسان‌های پاک در جنک تحمیلی است.
مهدی جعفری با بیان اینکه باید به استکبار جهانی و دنیا بگوییم که پایبند انقلاب هستیم، گفت: لحظه‌ای یاد و خاطره شهدا که برای دفاع از دین، فرهنگ و ارزش‌های ما تلاش کردند را فراموش نمی‌کنیم.
وی با اشاره به قرار گرفتن در آستانه بازگشایی مدارس خاطرنشان کرد: توجه به آموزش و پرورش موجب پیشرفت و ارتقای علمی جامعه می‌شود.
فرماندار املش با بیان اینکه کشوری قدرتمندتر است که علمش برتر باشد، تصریح کرد: امیدواریم که تمام اداره‌ها برای آغاز سال تحصیلی پررونق‌تر به آموزش و پرورش کمک کنند و این نیازمند یک برنامه‌ریزی جامع است.
وی به آتش‌سوزی‌های اخیر در نقاط مختلف شهرستان اشاره کرد و یادآور شد: با توجه به خشکسالی و وزش باد گرم از مردم شهرستان می‌خواهیم از آتش زدن باغ‌های خود برای پاکسازی خودداری کنند.
جعفری، املش را دارای ظرفیت‌های مختلف در زمینه نیروی انسانی و مواهب طبیعی دانست و افزود: باید با همکاری و همدلی دست در دست یکدیگر از بسترهای موجود شهرستان برای خدمتگزاری بیشتر به مردم استفاده کنیم.
وی به فرهنگ اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و متذکر شد: حضور بخشداران در روستاها و برنامه‌ریزی مناسب برای روستاییان موجب تولید و اقتصاد پویای کشور می‌شود.
به گزارش فارس، در جلسه مذکور بابک خادم آزاد به عنوان بخشدار مرکزی جدید معارفه و از تلاش‌های خلیل مهرزاد قدردانی شد/فارس

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید