چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ در ۳:۲۱ ب.ظ , کد خبر:   76916

امام جمعه املش:

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
باید فضای مناسب برای مشارکت جوانان املش جهت رونق کار و تولید فراهم شود

امام جمعه شهرستان املش گفت: باید فضای مناسب برای مشارکت جوانان املش جهت رونق کار و تولید فراهم شود

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، حجت الاسلام صفری در خطبه دوم نماز عبادی وسیاسی این هفته با تبریک میلاد با سعادت حضرت امام حسین (ع) روز پاسدار وتبریک میلاد حضرت ابولفضل عباس (ع ) روز جانباز و همچنین تبریک میلاد با سعادت حضرت سجاد(ع) افزود:دیدن یک جانباز این خاصیت را دارد که در درجه اول به دیگران انگیزه و حرکت می بخشد.

 

وی خاطرنشان کرد:ما بایستی وجود جانبازان را قدر بدانیم وازوجود آنان برای حرکتهای جهادی و تلاش درس بگیریم تا بتوانیم جامعه خودمان را از لحاظ مادی ومعنوی بسازیم.

خطیب جمعه املش درادامه به موضاعات متعدد پیش رو از جمله روز بنیاد مسکن اشاره کرد و گفت:تاسیس بنیاد مسکن به دستور حضرت امام خمینی(ره) در ۲ فروردین سال ۵۸ راه اندازی شد واهداف این بنیاد کمک در حوزه مسکن و خصوصا مسکن روستای ارزان قیمت برای محرمان است.

صفری همچنین ساخت واحدهای مسکونی در روستاها وشهر،بازسازی مناطق آسیب دیده سوانح،توسعه عمران روستاهای کشور ،تامین مسکن محرومان و اقشار کم درآمد،اجرای طرح های هادی ،پروژهای مسکن مهر و انجام سند روستایی را از وظایف بنیاد مسکن عنوان نمود و افزود:ما دراین موضوعات هم عملکرد خوب و مثبت و هم عملکرد ضعیف را شاهد هستیم که بایستی مدیریت بنیاد مسکن و در راس آن پایین دست کار آمد و بروز باشند.

وی درادامه به مشکلات مسکن مهر که موجب رنجش مردم شده و همچنین اجرای طرح هادی و سند روستایی اشاره داشت و افزود: طرح هادی نیاز به بازنگری دارد و باید نسبت به مسایل بازسازی روستاهای سیل زده املش، مسکن مهر و سند روستایی نیز توجه بیشتری شود.

خطیب جمعه املش در پایان به شعار سال رونق تولید بنا به فرمایش مقام معظم رهبری عنوان کرد و خاطرنشان کرد:ما باید ظرفیتها و استعدادهای شهرستان املش را شناسایی کنیم و فضا را برای جوانان فراهم نماییم تا بتوانند رونق و تولیدکار را در شهرستان پرورش دهند.

 


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید