چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۱ ب.ظ , کد خبر:   79336

سرپرست فرماندار لنگرود د حاشیه بازدید از کارخانه چایسازی دامنه لیسه رود

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
باید شرایط را برای حمایت از کشاورزان در تولید چای محیا کنیم

سرپرست  فرمانداری لنگرودگفت:باید شرایط را برای حمایت از کشاورزان در تولید چای محیا کنیم

 

 

رنجبر  در حاشیه بازدید  از کارخانه چایسازی دامنه لیسه رود در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز از فعالیت ۳۲کارخانه چای در شهرستان لنگرود خبرداد و گفت:باید شرایط را برای حمایت از کشاورزان در تولید چای محیا کنیم تا کشاورزان نیز ازاین شرایط بوجود آمده بتوانند نهایت بهره را ببرند.

 

وی همچنین آقای هوشمند را یکی از کارخانه داران فعال و سرمایه گذاران موفق این شهرستان نام برد و افزود: جناب آقای هوشمند از جمله سرمایه گذارانی هستند که داوطلبانه دست کشاورزان را گرفتندو با ابتکار وخلاقیت خود درواقع به قشر کشاورز احترام قایل شدند که ثمره آن موفقیت در کارشان است.

سرپرست فرمانداری لنگرود خاطر نشان کرد:از همه کارخانه داران درخواست داریم با توجه به اینکه امسال وضعیت کارخانه بهتر شده است بیاییم کمک کنیم تا وضعیت چای کشور به رونق وتولید گسترده تری برسد.

 

در ادامه  مدیر عامل دامنه لیسه رود در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز با بیان اینکه درسالی که بنام سال رونق وتولید از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است خاطرنشان کرد:امسال رونق چای تحقق پیدا کرده است و این نشان از اینست که تهدید هایی که کشورهای غربی برای ما داشتند باید از این فرصت استفاده کنیم و از تولیدکنندگان حمایت نماییم.

 

عزیز هوشمند  افزود: برای حمایت از تولید کنندگان باید موانع و مشکلات را از جلوی پای سرمایه گذاران برداریم و سعی کنیم بروکراسی های اداری را تاحد امکان کاهش دهیم.

 

وی در ادامه مسیر رشد کشور ایران را استفاده از امکانات و ظرفیتها و بکار گیری نیروهای داخلی عنوان کرد و افزود: دراین راستا باید از سرمایه گذاران حمایت کرد تا نتواننداز سرمایه هایشان در کشورهای دیگر استفاده کنند.

خبرنگار و عکاس:ابوالفضل شکری

 


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید