چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۱۹ دی ۱۳۹۷ در ۲:۵۲ ب.ظ , کد خبر:   74806

فرمانده انتظامي املش

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
بازنشستگان دارای کوله‌باری از تجربه؛ فکر و اندیشه هستند

فرمانده انتظامی املش در نشست صمیمانه که با بازنشستگان ناجا در این شهرستان برگزار شد گفت: بازنشستگان دارای کوله‌باری از تجربه؛ فکر و اندیشه هستند و باید از تجربیات آنها نهایت استفاده شود.

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز اظهار سرهنگ «قاسم جانعلی‌پور» با اشاره به لزوم بهره‌گیری از تجربیات بازنشستگان تصریح کرد: بازنشستگان کوله‌بار تجربه خود را به گران‌ترین قیمت ممکن به دست آورده‌اند و باید امکانی فراهم شود که این تجربه‌ها به بهترین شیوه به جوانان منتقل شود.

وی بازنشستگان را چراغ راه جوانان عنوان کرد و افزود: بازنشستگی را نباید زمان دور ماندن از کار بدانیم بلکه باید با انتقال تجربیات آنان به جوانان از آن به بهترین نحو ممکن استفاده کرد.

سرهنگ «جانعلی‌پور» بازنشستگان را به عنوان نیروهای ارزشی و معادن تجربه نام برد و افزود: استفاده از تجربیات و دانسته‌های آنان مسیر رسیدن به اهدافی پیش روی سازمان را هموارتر می‌سازد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: برگزاری نشست‌های صمیمانه با بازنشستگان گامی مهمی در برقراری ارتباط دوستانه و ایجاد تعامل و همکاری با شاغلین می‌باشد. وی اظهار امیدواری کرد که نتوانند در راستای برقراری امنیت در سطح شهرستان از تجربیات بازنشستگان استفاده نمایند.


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید