چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز

فرماندار املش خبر داد:

تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ۱۳۹۶ در ۹:۰۷ ق.ظ , کد خبر:   64035
بارش ۴۵سانتی متر برف در مناطق کوهستانی  املش

فرماندار املش گفت: در مناطق کوهستانی املش بین ۱۵ تا ۴۵ سانتیمتر برف بر زمین نشست و قبل از بارش برف، باران خوبی هم بارید که در مجموع باعث خوشحالی ساکنان مناطق کوهستانی املش شد.

 

 

یونس محمودی  در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز  اظهار داشت: بدنبال افت شدید و ناگهانی دمای هوا که سازمان هواشناسی هم آن را پیش بینی و از طریق رسانه ملی و محلی اعلام کرده بود؛ بارش شدید سومین برف پاییزی برف از ظهر دیروز در تمام مناطق کوهستانی این شهرستان آغاز شد و بارش آن نیمه شب متوقف شد.

 

 

وی افزود: در مناطق کوهستانی املش بین ۱۵ تا ۴۵ سانتیمتر برف بر زمین نشست و قبل از بارش برف، باران خوبی هم بارید که در مجموع باعث خوشحالی ساکنان مناطق کوهستانی املش شد.

 

 

محمودی تصریح کرد: بارش برف روز گذشته حتی مناطق وسیعی از جنگل های بالادست این شهرستان را سفید پوش و منظره ای جالب و دیدنی و رؤیایی را برای هر بیننده ای ایجاد کرد که عظمت قدرت الهی را به نمایش گذاشته است.

 

 

فرماندار املش از همه کسانی که قصد عزیمت به مناطق کوهستانی این شهرستان را دارند؛ خواست که حتماً با امکانات و تجهیزات کافی حرکت کنند و خودروهایشان مجهز به زنجیر چرخ و سوخت کافی و سیستم فعال گرمایشی باشد.

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید