چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز

فرماندار املش خبر داد:

تاریخ انتشار : ۷ بهمن ۱۳۹۶ در ۷:۴۹ ق.ظ , کد خبر:   65366
بارش ۴۰ سانتی متری برف در ارتفاعات املش

فرماندار املش گفت: بارش برف که از عصر روز گذشته در مناطق کوهستانی املش آغاز شده و همچنان ادامه دارد که شدت آن نیمه شب و سحرگاه امروز بوده و میزان آن ده تا چهل سانتیمتر رسیده و از میزان شدت آن کاسته شده است.

 

محمودی در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز اظهار داشت : دو اکیپ از مأموران راهداری در دو راهدارخانه مناطق کوهستانی این شهرستان از جمله خصیل دشت و ملکوت از قبل مستقر شده اند که در صورت نیاز با استفاده از تجهیزات راهداری اقدام به برف روبی و بازگشایی مسیر نمایند.
فرماندار املش خواست که از سفر غیرضرور به مناطق ییلاقی و بالعکس حداقل تا اواسط هفته پرهیز نمایند و در صورت عزیمت با خودروی پُر از سوخت و مجهز به زنجیر چرخ و وسایل و لوازم مورد نیاز گرمایشی و گرم کننده حرکت کنند.

وی افزود: یک تیم مجهز و آموزش دیده امداد و نجات هلال احمر شهرستان املش در پایگاه امداد و نجات کوهستان واقع در روستای ییلاقی کجید از بخش رانکوه و یک اکیپ از مأموران امور توزیع برق املش هم در مناطق کوهستانی این شهرستان مستقر شده اند.

فرماندار املش تصریح کرد: اجرا و برگزاری هرگونه برنامه های کوهنوردی و کوهپیمایی با مجوز و بدون مجوز قبلی در مناطق کوهستانی این شهرستان حداقل تا اواسط هفته با توجه به شرایط فعلی ممنوع است.

محمودی از همه ی شهروندان املشی خواست در مصرف سوخت از جمله گاز شهری و سایر مصارف انرژی، صرفه جویی نموده تا همه در همه جا از این موهبت الهی برخوردار و از آن محروم نشوند.

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید