چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۷ در ۳:۵۸ ب.ظ , کد خبر:   74855

فرمانده وقت لشکر ۲۵کربلا در املش

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
ایران نخستین قدرت نظامی و دفاعی در منطقه است

فرمانده وقت لشکر ۲۵کربلا گفت: ایران نخستین قدرت نظامی و دفاعی در منطقه است

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، سردار مرتضی قربانی در مراسم بزرگداشت عملیات کربلای ۵ پیش از ایراد خطبه های نماز عبادی و سیاسی جمعه  اظهار داشت : یکی از بزرگترین خسارت های ما در جامعه حضور کم رنگ جوانان در چنین عرصه های است چرا که به جوانان بها داده نمی شود،در حالی که این جوانان بودند  ۸سال جنگ را اداره کردند و پیروز شدند.

 

وی افزود: وقتی که صدام قعطنامه ۱۳۷۵ را پاره کرد و دستور حمله داد ۳۲ کشور از اوحمایت کردن بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران ،وتنها چیزی که توانست جلو این متجاوزین را بگیرد  ایمان و ایثار و عشق به ولایت بود.

 

سردار قربانی تصریح کرد: عملیات کربلای۵ رزمندگان ما ۵کیلومتر از آب عبور کردن و بزرگترین خط های نظامی را شکستند تا به شش کیلومتری بصره رسیدند که همه این شهدای کربلای۵ در ۶کیلومتری بصره شهید شدند و در اینجا بود دنیا ناچار به پذیرفتن قعطنامه۵۹۸ شد قعطنامه ای که همه خواسته های ما هم در آن لحاظ شد.

 

وی بیان داشت:  دنیا خواهان شکست خوردن ما بود اما الحمد الله نتوانستند حتی یک وجب از خاک ما را بگیرند. و اکنون قدرت های نظامی منطقه از کناره دریای سرخ و دریای مدیترانه ،لبنان ،غزه،سوریه،عراق و حزب الله در اختیار نیروهای ایران است.

 

سردار قربانی در پایان گفت: همه این عزت ها از دل محاصره ها و سختی ها بیرون آمده است و امروز لشکر نظامی دشمن شکست خورده و با لشکر اقتصادی به میدان آمده اند و در این جنگ اقتصادی نیز بایستی پیروز میدان باشیم و این پیروزی ما به وحدت و برادری و توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری بستگی دارد و همه نیز باید این را به نسل جوان خودمان انتقال دهیم.

 

عکس و خبر : حسن اسلامی

 


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید