چای شما
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۶ در ۳:۲۴ ب.ظ , کد خبر:   63509

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
ایرانسل فناوری ۴G را در املش راه اندازی کند

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان از ارائه اینترنت رایگان توسط اپراتورها در اماکن عمومی خبر داد.

 

 

به گزارش رانکوه نیوز،  فرزاد توکلی در نشست کارگروه توسعه دولت الکترونیک شهرستان املش با تقدیر از دغدغه مسئولین این شهرستان در خصوص ارتباطات اظهار داشت: تبدیل فناوری WLL به سیستم موبایل بصورت پایلوت در استان گیلان تا پایان سالجاری انجام می شود.

 

وی ضریب نفوذ تلفن همراه را در گیلان ۱۲۸ درصد اعلام کرد و افزود: در ابتدای ورودم به شهرستان املش با عدم وجود فناوری ۴G مواجه شدم که از شرکت ایرانسل می خواهم این فناوری را هرچه سریع تر در اختیار شهروندان املشی بگذارد.

 

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان به نگرانی برخی شهروندان در خصوص تشعشعات دکل های تلفن همراه اشاره کرد و گفت: مطمئنا کارشناسی هایی صورت می گیرد و اگر این تشعشعات خطراتی برای انسان داشته باشد خودمان اقدام به جلوگیری از راه اندازی آن می کنیم.

 

توکلی همچنین از برنامه ارائه خدمات ارتباطی بر بستر فیبر نوری به همه شهروندان خبر داد و خاطرنشان کرد: براساس دستورالعمل های ابلاغی اگر فردی در حوزه فاوا و کسب و کار فناوری ارتباطات ایده ای داشته باشد به ما معرفی شود تا بتواند از تسهیلات این عرصه بهره مند شود.

 

وی به توافق صورت گرفته با اپراتورها درخصوص ارائه اینترنت رایگان اشاره و تصریح کرد: ترمینال ها یا مکان های عمومی می توانند برای ارائه عرضه اینترنت رایگان درخواست بدهند.

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید