چای شما
تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ در ۲:۱۵ ب.ظ , کد خبر:   76387

آیت الله فلاحتی در مصلی املش:

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
اگر مسئولان به مردم اعتماد کنند پیروزیم/ رهبری در گام دوم انقلاب نقشه راه کشور را برای مسئولان ترسیم کردند/ وظیفه داریم انسان های صالح تربیت کنیم

 نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: اگر همه مسئولان به مردم، جوانان و افکار و اندیشه های فرهیختگان دانشگاهی کشور اعتماد کنند به طور قطع پیروز هستیم.

 

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، آیت الله رسول فلاحتی امروز در جمع روحانیون منطقه، فزماندهان سپاه، بسیج و مردم شهرستان املش در مصلای امام خمینی(ره) املش با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب نقشه راه انقلاب اسلامی را در پیام گام دوم انقلاب برای مسئولان بیان فرمودند.

 

وی به زوایای مختلف پیام گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: اگر به ابعاد مختلف پیام مذکور عمل شود می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات جامعه باشد.

امام جمعه رشت در ادامه با بیان اینکه دنیا تنها آلمان، فرانسه و انگلیس نیست، تصریح کرد: در سفر رئیس جمهور به گیلان بیان کردم شما ۴ سال آمریکا را محک زدید و مشاهده کردید قابل اعتماد نیست‌‌.

 

 

آیت الله فلاحتی، اقتدار در صنعت نظامی ایران اسلامی را به دلیل اعتماد به جوانان و توان داخلی دانست و بیان کرد: اگر همه مسئولان به مردم، جوانان و افکار و اندیشه های فرهیختگان دانشگاهی کشور اعتماد کنند به طور قطع پیروزیم.

وی با اشاره به اینکه اگر از قدرت مردمی برخوردار نبودیم کشورهای منطقه به ما رحم نمی کردند، خاطرنشان کرد: سران آل سعود آدمکش های روی زمین هستند و ۵ هزار مدرسه در عربستان آدمکشی را تعلیم می دهند.

نماینده ولی فقیه در گیلان به خرید دام زنده با پول عربستان برای ضربه زدن به اقتصاد کشور اشاره کرد و گفت: با تحقیقاتی که انجام شده، دشمن مبالغ بسیاری برای خرید گوسفند ماده پرداخت می کند.

آیت الله فلاحتی همچنین با اشاره به تعریف زیبا از گذشته انقلاب اسلامی در پیام گام دوم مقام معظم رهبری، اظهار کرد: پس از گذشت ۴۰ سال از انقلاب اسلامی، کشور همچنان روبه رشد است.

وی، نشان دادن چهره سیاه از گذشته انقلاب را یکی از اهداف دشمن عنوان کرد و یادآور شد: با توجه به ویرانی های جنگ تحمیلی، آبادانی در دورترین روستاهای کشور رفته است اما تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم.

 

امام جمعه رشت با تاکید بر اینکه اروپایی ها، آمریکایی ها، سلطنت طلبان داخلی و منافقان دل شان برای ملت ایران نسوخته است، بیان کرد: بخشی از مشکلات زندگی مردم مربوط به قدرت های سلطه گر بوده و بخشی دیگر به دلیل ضعف بعضی از مدیران است.

آیت الله فلاحتی از اعتقاد ۹۵ درصد از دانشجویان دانشگاه های کشور به اسلام و دین طبق نظرسنجی های انجام شده توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خبر داد و تصریح کرد: امر مذکور برای کشور ظرفیت و افتخار است.

وی، آینده انقلاب اسلامی را بسیار روشن و در حال رشد توصیف کرد و افزود: آمریکا و اروپا در انسانیت رشدی نداشتند و دارای خوی حیوانی و آدمکشی هستند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه وجود حجاب و حضور جوانان در اعتکاف از شاخص های رشد در جامعه اسلامی است، تصریح کرد: وظیفه داریم انسان های صالح تربیت کنیم.

 

حضور در گلزار شهدای املش و قرائت فاتحه بر مزار شهیدان، افتتاح مزار شهدای روستای اشکیت و دیدار با خانواده شهیدان رحیم محمدزاده، علی روحی و قدرت قنبری از جمله برنامه های سفر نیم روزه آیت الله فلاحتی در شهرستان املش بود.

مسجد کهنه گویه سفلی شهرستان املش نیز توسط نماینده ولی فقیه در گیلان افتتاح شد.

انتهای پیام/

 

انتهای پیام/


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید