چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۵ دی ۱۳۹۷ در ۱۲:۱۶ ق.ظ , کد خبر:   74272

فرماندار رشت

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
اهتمام مسولین در جهت پیشبرد برنامه های دولت تدبیر و امید

فرماندار رشت گفت: مسئولین اجرایی باید ضمن پرهیز از روزمرگی، با هدف مندی و برنامه محوری درپیشبردسیاست ها وبرنامه های دولت تدبیروامید اهتمام نماییم.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، دکتر میرشمس مومنی زاده ، فرماندار شهرستان رشت ، در مراسم معارفه ی رضا مهدوی بعنوان سرپرست جدید بخشدار ی بخش خمام ، اظهار داشت: این بخش با توجه به موقعیت، جمعیت و ظرفیت هایی که دارد، باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

 

وی مسئولیت را چونان امانتی در دست مسئولین دانسته و تصریح نمود: امانتی در دست مسئولان است و شرط امانت داری این است ما امانت داری شایسته برای مردم باشیم خصوصا در شرایط حاضر هم در شرایط فعلی با مشکلات داخلی و خارجی مواجه هستیم.

 

فرماندار رشت بیان کرد: همه ما باید با توجه به موقعیت هایی که قرار گرفته ایم با توجه به ظرفیت خدمت گذار مردم باشیم با همدیگر باید تعامل همگرایی و هم افزایی داشته باشیم. که از منازعات و مناشعات نه ما و نه نظام سودی نخواهیم برد.

 

وی با اشاره به لزوم تکریم مردم به عنوان صاحبان اصلی نظام و کشور ، اظهار داشت: پاسخگویی به نیازها و مطالبات مردم حق مسلم آنان است وهمه باید در جهت رفع مشکلات مردم بایکدیگرتعامل کنیم

مومنی زاده همچنین بر تکمیل چند پروژه اساسی در دست اقدام ، تکمیل کمربندی شهر خمام ، تامین منابع آب کشاورزی، برنامه ریزی درخصوص مدیریت بحران و تکمیل پروژه راه اصلی خواچکین به خمام وخشکبیجار تاکید نمود.

 

عکس و خبر: ابوالفضل شکری


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید