چای شما

امام جمعه رودسردر اجتماع راهپیمایان یوم اله 22بهمن:

تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ در ۱۲:۱۷ ب.ظ , کد خبر:   16483
انقلاب اسلامی با اقتدار به راه خود ادامه می دهد

امام جمعه رودسر در اجتماع راهپیمایان یوم اله ۲۲بهمن در میدان مرکزی این شهر گفت: انقلاب اسلامی تحت زعامت رهبر معظم انقلاب و مردم ولایتمدار ایران اسلامی با عظمت و اقتدار به راه خود ادامه می دهد.

 

 

به گزارش “صبح رانکوه” ، حجت الاسلام والمسلمین ‘محمدعلی دستجردی’ روز چهارشنبه در این مراسم افزود: این عزم و اراده راسخی که ملت ایران در عرصه های مختلف پیدا کرده به برکت جایگاه رفیع ولایت فقیه است و اگر دور آن حلقه بزنیم از همه آسیب ها و ترفندها در امان خواهیم بود.

وی ادامه داد: دشمنان انقلاب از همان روزهای پیروزی انقلاب تلاش کردند تا اسلام و نظام ما را از بین ببرند و برای تحقق این امر کشورهای مرتجع عرب نیز بیکار ننشستند و با آنان همراهی کردند، اما نتوانستند این نظام را از پای در آورند.

امام جمعه رودسر اظهار کرد: این به برکت جایگاه ولایت فقیه است که دشمن را از رسیدن به اهداف شوم خود باز داشته و ما باید قدر این جایگاه را بدانیم.

حجت الاسلام دستجردی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه امروز نظام جمهوری اسلامی به الگویی برای ملت های آزاده دنیا تبدیل شده، بیان داشت: امروز پیروزی هایی که نصیب ملت های منطقه همچون سوریه، یمن و دیگر کشورهای اسلامی شده به برکت نظام جمهوری اسلامی است که باعث بیداری ملت ها شده است.

امام جمعه رودسر با اشاره به این که این بیداری اسلامی ۳۶سال پیش از سوی امام راحل در کشور ما شکل گرفت و نهادینه شد، افزود: این عزیز سفر کرده به جهانیان نشان داد آنها باید در مسیر و راهی قرار گیرند که عزت، شرف و عظمت داشته باشد.

حجت الاسلام دستجردی با یادآوری این که هیچ چیز در این ۳۶سال نتوانسته ملت ایران را زمین گیر کند نمونه های آن را در جنگ هشت ساله و همچنین تحری های ظالمانه غرب علیه ملت ایران ذکر کرد.

وی اظهار کرد: دشمن در تلاش است که ولایت فقیه ما را به چالش بکشد و این عظمتی که ولایت فقیه دارد باعث رعب و وحشت دشمنان دین و نظام شده است.

امام جمعه رودسر در بخش دیگری از سخنان خود با حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای ایران لزوم حمایت از دیپلماسی کشور و مذاکره کننده را مورد تاکید قرار داد و گفت: این حمایت ها باید همچنان تداوم یابد.

به گفته وی، تیم هسته ای ایران از حمایت کامل مقام معظم رهبری برخوردار است و همه ما باید با وحدت کامل این حمایت را تحت رهبری امام امت به مرحله ظهور رسانده و تا آخرین لحظه از آنها حمایت کنیم.

وی از تیم هسته ای ایران در مذاکرات هسته ای خواست با عزت و اقتدار کامل از منافع ملت حمایت کنند.

گفتنی است؛ مردم شهرستان رودسر همزمان سراسر کشور با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲بهمن با شهیدان والامقام و امام شهدا تجدید میثاق بستند./ایرنا

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید