چای شما

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در واکنش به کیفیت خطوط مخابراتی گیلان:

تاریخ انتشار : ۷ آبان ۱۳۹۶ در ۵:۰۴ ب.ظ , کد خبر:   62386
انتقادات را کاملاً وارد می دانم

 به زودی سامانه ای رونمایی خواهد شد که از طریق پیامک و اپلیکیشن تلفن همراه کاربران در مناطقی که حضور دارند می توانند به وزارت ارتباطات کیفیت خطوط خود را اعلام نمایند. کاربران می توانند نقطه جغرافیایی خود را به وزارت ارتباطات و اطلاعات معرفی کنند. این سامانه در حال طراحی است.

 

 

به گزارش رانکوه نیوز ، دکتر آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به خبرنگار خزرآنلاین در نشست خبری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و رسانه های دیجیتال تهران در خصوص کیفیت نامناسب خطوط تلفن همراه و اینترنت همراه در سطح استان گیلان که باعث عدم رضایت گیلانیان شده است، گفت: بنده این انتقاد را وارد می دانم که شبکه های تلفن های همراه بخصوص در سطح استان ها مشکلاتی به دلیل تغییرات در شبکه ها وجود دارد.

وی ادامه داد: مکانیزمی را برای پایش در این خصوص طراحی نموده ایم. نخستین برنامه برای پایش سامانه ۱۹۵ بود که سازمان تنظیم مقررات و روابط عمومی وزارت ارتباطات و اطلاعات برنامه ریزی کرد تا شماره تلفن های همراه مزاحم تبلیغاتی به این سامانه معرفی شود و در مرحله بعد به شماره تلفن های ثابت و کنترل پنل ها برسیم.

 

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اضافه کرد: برنامه جدی ما استفاده از ظرفیت مردم بر اپراتورها و استفاده از ظرفیت مشتریان برای تهییج رقابت بین اپراتورها برای افزایش کیفیت است.

آذری جهرمی با بیا اینکه به زودی سامانه ای رونمایی خواهد شد که از طریق پیامک و اپلیکیشن تلفن همراه کاربران در مناطقی که حضور دارند می توانند به وزارت ارتباطات کیفیت خطوط خود را اعلام نمایند. کاربران می توانند نقطه جغرافیایی خود را به وزارت ارتباطات و اطلاعات معرفی کنند. این سامانه در حال طراحی است.

وی در پایان تاکید کرد: به زودی ما به نقشه خوبی از طریق گزارشات کاربران خواهیم رسید تا بدانیم در چه منطقه ای چه اپراتوری در حال ارائه چه کیفیتی از خطوط مخابراتی است و این اطلاعات نیز به صورت عمومی به مردم اعلام خواهد شد./ خزر آنلاین

ر

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید