چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۱۴ مهر ۱۳۹۷ در ۳:۰۳ ب.ظ , کد خبر:   71052

فرمانده نیروی انتظامی املش

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
املش یکی از امن ترین شهرهای است

فرمانده نیروی انتظامی املش گفت:استان گیلان از امن ترین استان ها و شهرستان املش از امن ترین شهرها می باشد. و این نشان دهنده همدلی و تعامل دستگاه ها و مشارکت آحاد مردمی است.چرا که در عصر امروز خود مردم در بر قراری امنیت حرف اول را میزنند.

 

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، سرهنگ جانعلی پور بمناسبت هفته نیروی انتظامی قبل از خطبه های نماز جمعه املش اظهار داشت:اگر در جامعه امنیت و آرامش و آسایش حاکم نباشد امکان توسعه در هیچ کدام یک از ابعاد اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی و سیاسی وجود نخواهد داشت.

 

وی افزود:همان گونه رهبر کبیر انقلاب ما اشاره فرمودند امنیت برای جامعه مانند هواست و همانگونه که موجودات زنده برای حیات خودشان نیاز به غذا و هوا دارند،،جامعه بشری نیز برای ارتقا و رشد، نیاز به امنیت دارد.

 

جانعلی پور تصریح کرد:  تأثیر گذار ترین نهاد در پیشگیری از اعتیاد و سرقت و دیگر ناهنجاری ها؛در گام اول خانواده در گام های بعدی آموزش و پرورش ،دانشگاه و دستگاه های فرهنگی هستندکه با آموزش های درست زندگی وپیشگیری از اعتیاد و دیگر ناهنجارها میتوانند نقش بسزایی را ایفا کنند.

 

فرمانده نیروی انتظامی املش بیان داشت : استان گیلان از امن ترین استان ها و شهرستان املش از امن ترین شهرها می باشد. و این نشان دهنده همدلی و تعامل دستگاه ها و مشارکت آحاد مردمی است.چرا که در عصر امروز خود مردم در بر قراری امنیت حرف اول را میزنند.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: سازمان ناجا بنابر قانون و تکلیفی که بر حسب وظیفه بر عهده دارد علاوه بر برخورد قاطع با هنجار شکنان، نسبت به اقدامات بازدارنده و آگاه سازی جوامع هدف خود اقدام می نماید.

عکس و خبر: حسن اسلامی


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید