چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز

رئیس اداره ی ثبت احوال املش

تاریخ انتشار : ۵ دی ۱۳۹۶ در ۷:۴۳ ق.ظ , کد خبر:   64590
افزایش یک و هشت دهم درصد ولادت در شهرستان املش /کسب رتبه اول استانی اداره ثبت احوال املش در صدور کارت ملی هوشمند

رئیس اداره ی ثبت احوال شهرستان املش گفت:: میزان تولد فرزد در شهرستان املش یک و هشت دهم درصد افزایش یافته است.

 

 

عیسی شریف زاده در گفتگو  با رانکوه نیوز  به مناسبت هفته ثبت احوال اظهار داشت: در ۹ ماهه اول امسال ۳۳۲ نوزاد در شهرستان املش متولد شده که در مقایسه با مدت مشابه پارسال تعداد شش نوزاد معادل یک و هشت دهم درصد رشد را نشان می دهد که از مجموع این تعداد ۱۷۲ نوزاد پسر و ۱۵۴ نوزاد دختر هستند.

 

وی افزود: در ۹ ماهه اول امسال ۴۰۶ فقره ازدواج در دفاتر عقد ازدواج این شهرستان به ثبت رسیده که میانگین سن ازدواج نودامادان ۲۸ سال و نوعروسان ۲۴ سال است و در حالی که آمار ازدواج در مدت مشابه پارسال این شهرستان ۴۸۹ فقره است.

 

رئیس اداره ی ثبت احوال شهرستان املش در مورد صدور کارت ملی هوشمند در املش  گفت: ۷۴ درصد جمعیت واجد شرایط شهرستان املش کارت ملی هوشند دریافت کرده اند و از این لحاظ املش رتبه اول استان را کسب کرده است.

 

شریف زاده  بیان داشت: از مجموع ۴۳ هزار و ۲۲۵ نفر جمعیت شهرستان املش ۳۳ هزار نفر واجد شرایط دریافت کارت ملی هوشمند هستند که از این تعداد طی سه سال گذشته برای ۲۶ هزار و ۹۴۳ نفر کارت ملی هوشمند صادر شده است.

 

وی تصریح کرد: اجرای طرح تعویض شناسنامه هم که به صورت سراسری از سال ۹۱ آغاز شده، از مجموع ۳۳ هزار نفر جمعیت واجد شرایط تعویض شناسنامه تاکنون ۱۵ هزار شهروند املشی با مراجعه به اداره ثبت احوال این شهرستان اقدام به تعویض شناسنامه خویش کرده اند.

 

رئیس اداره ی ثبت احوال شهرستان املش اظهار داشت:  اجرای طرح تعویض شناسنامه برای ساکنان ۳۴ روستای مناطق کوهستانی دو دهستان کجید و سمام در ییلاقات بخش رانکوه با اعزام یک گروه از کارکنان و کارشناسان اداره ثبت احوال املش در روستای محل سکونت انجام شده است.

 

از سوم تا نهم دی ماه هفته ثبت احوال نامگذاری شده است که امسال این هفته به شعار ثبت احوال نوین و هویت دیجیتال مزیّن شده است.

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید