چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۸ در ۸:۳۶ ب.ظ , کد خبر:   80228

سرپرست استانداری گیلان در مراسم سالگرد شهید انصاری در رودسر؛

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
امروز وظیفه همه ما گفتمان فرهنگی انقلاب است

سرپرست استانداری گفت : امروز وظیفه همه ما گفتمان فرهنگی انقلاب است

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ دکتر ارسلان زارع عصر امروز در مراسم سی و هشتمین سالگرد شهادت شهید علی انصاری تنها استاندار شهید کشور در رودسر، افزود: : در حادثه ۱۵ تیرماه و چهارم رمضان سال ۱۳۶۰ در شهر رشت ،تنها استاندارشهید کشور مان شهید انصاری و معاون عمرانی آن شهید والامقام شهید نورانی توسط توروریسم ها به شهادت رسیدند.

 

وی تصریح کرد: پس از آن هم ، دوره دفاع مقدس وامروز برای دفاع از کیان ملت و عظمت اسلام و استمرار اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در دفاع از حرم ودر داخل کشوربرای تامین امنیت و سلامت مردم همچون مقابله با توروریسم و مقابله با مواد مخدر می بینیم.

 

زارع  با بیان اینکه آن چیزی که مهم است این فرهنگ قالب به جامعه تزریق شده عینیت بخشیده شده و استمرار دارد افزود:مصداق بارز آن را در شهیدان انصاری و نورانی می توان دید.

 

سرپرست استانداری گیلان  با اشاره به اینکه مسلما امنیت و آرامش برای هرجامعه و کشوری همواره مهمترین اولویت بوده است اظهار داشت :زیرا بسترتوسعه هر کشوری از ابعاد گوناگون سیاسی،اقتصادی،عمرانی،اجتماعی وفرهنگی امنیت است.

 

وی تصریح نمود:به خود می بالیم بعنوان ایرانی بودن .مایه مباهات همه ما است که به سبب برکت خون شهیدان مان و رهبری های حکیمانه بنیانگذار فقید و سعید ودر استمرار آن رهبری فرزانه انقلاب فرماندهی کل قوا با حمایت و پشتیبانی آحاد مردم ایران و وفاق وهمدلی وانسجام همه خدمتگزاران همه قوای سه گانه ونیروهای مسلح امروز ایران یکی از امن ترین منطقه بلکه جهان است.

 

زارع خاطرنشان کرد: اگر چه مردم با مشکلات اقتصادی و معیشتی دست وپنجه نرم می کنند،وقتی که آرمان های بلند و بزرگی که بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای ما برای این ملت وکشور ترسیم کردند از همان ابتدا یعنی استقلال -آزادی وجمهوری اسلامی و بدیهی است که عده ای برنتابند زیرا مستکبران و کشورهایی مثل آمریکا بیش از سه دهه این ایران عزیز و مظلوم را استثمار کرده بودند.وی افزود: ما امروز سربلند هستیم که براساس منویات رهبر معظم انقلاب ،سیاست خارجی ما توسط دولت تدبیر وامید به شایستگی از اساس واصول عزت ،حکمت و مصلحت پیش می رود.

 

سرپرست استانداری گیلان همچنین افزود: امروز به ملت بزرگ ایران با اطمینان می گویم با هدایت های مقام معظم رهبری و وفاق وانسجام همه خدمتگزاران و مردم و پشتیبانی حمایت آنان مقاومت خواهد کرد و از این دوره پرگذار چالش با سربلندی عبور خواهیم کرد.

 

زارع در پایان افزود:شهید انصاری و شهید نورانی با تقوا وایمان با دلی نورانی با نگاهی امیدوار به اعتلای آرمانهای اسلامی در راه باریتعالی جان عزیزشان را فدا کردند.

خبرنگار و عکاس: ابوالفضل شکری


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید