چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۱۷ آبان ۱۳۹۷ در ۸:۲۷ ب.ظ , کد خبر:   72772

رييس سازمان بسيج سازندگي كشور در یادواره شهدای بازنشین رودسر

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
امروز ما یکی از قدرت های برتر موشکی دنیا هستیم / یادواره شهدا یک اصل و چراغ روشن برای نظام مقدس اسلامی است

رییس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: امروز ما یکی از قدرت های برتر موشکی دنیا هستیم و با آن نوع فرهنگ میتوانیم به هر هدفی برسیم.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، سردار سرتیپ پاسدار نعمان غلامی بعدازظهر پنج شنبه در مراسم یادواره شهدای منطقه بازنشین رحیم آباد شهرستان رودسر که در مسجد این منطقه برگزار شد، اظهارکرد: ما الان در شرایط حساس و بسیار تاریخی هستیم و موقعیت کشور ما یک موقعیت ویژه است علیرغم همه مشکلات و نقشه های دشمن برای این انقلاب و این نظام که مشکل برایش بوجود بیاورند ایران اسلامی با همان شتاب گذشته به مسیر خود ادامه می دهد.

 

وی افزود:در آینده این وظیفه ماست که ادامه راه شهدا باشیم،  این یادواره ای شهدا برای ما یک اصل هستند که چراغ روشنی است که در کوران حوادث راه ما از کجا باشد و چگونه پشت سر رهبر خود باشیم.

 

سردار غلامی تصریح کرد: ما با مجاهدت ها توانسته ایم کشور را در صنعت نظامی به جایی باشد که کسی نتواند به ما حمل کند، خیلی از کشور ها هستند که تجهیزات نظامی دارند اما انسان های فداکار برای مقابله با دشمن ندارند.چیزی که باعث بر تری این کشور شده است فرهنگ عاشورایی و فرهنگ فاطمی محرم و رمضان را دارد .

رییس سازمان بسیج سازندگی کشور بیان داشت: این فرهنگ منشا قدرت است. امروز ما یکی از قدرت های برتر موشکی دنیا هستیم..با آن نوع فرهنگ میتوانیم به هر هدفی برسیم.

وی افزود: در ادامه مسئولیت ما چیست؟ملتی که میتواند سختی جنگ را تحمل کند و هر نوع مشکل دیگر آیا این ملت نمی تواند جنگ اقتصادی را تحمل کند؟لذا این جنگی جدیدی نیست به نظر می اید فرصتی جدید برای ملت ایران است که ملت ایران با تمام ظرفیت های خود در تمام عرصه ها باید یک حرکت انقلابی و جهادی بکنیم و باید مانند حوزه نظامی باید به استقلال و خودکفایی کامل برسیم.

رییس سازمان بسیج سازندگی کشور تاکید کرد: امروزه در صنعت رادار بهترین تکنولوژی و برترین صنعت با همت جوانان و دانشمندان ایرانی دارند، آیا این ملت با داشتن تمام امکانات طبیعی نمیتواند به استقلال اقتصادی برسد؟و الگوی برای کل دنیا باشد؟ قطعا می توانیم به همچین جایگاهی برسیم.

 

سردار غلامی در پایان خاطر نشان کرد: الان در جنگ تحریمی باید این فرصت را داشته باشیم که مثل سال های دفاع مقدس با مجاهدت شبانه روزی در حوزه های مختلف توانیی خود را به اثبات برسانیم.

 

عکس و خبر : ابوالفضل شکری

 


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید