چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۱۴ مهر ۱۳۹۷ در ۲:۱۸ ب.ظ , کد خبر:   71041

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان در گفتگو با رانکوه نیوز

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
امدادرسانی هلال احمر به ۳۲۵ حادثه دیده گرفتار در سیل

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: ز ابتدای  سیل روز گذشته  نجاتگران هلال احمر گیلان با حضور در ۶۵ عملیات به۳۲۵ نفر حادثه دیده امداد رسانی کردند

 

 

ولی پور در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز اظهار داشت؛:  به دنبال بارش سیل آسای باران از شرق تا غرب استان گیلان ؛در حال حاضر ۱۲ شهرستان استان و جمعا حدود ۳۵ روستا و نقاط شهری تحت تاثیر آب گرفتگی از بارندگی های اخیر هستند و ۶۵ تیم عملیاتی ما در سطح استان در حال ارائه خدمات هستند. و حدود ۳۲۵ نفر از همکاران ما و نجاتگران ما در سطح استان در حال ارائه خدمات به هم استانی های عزیز ما هستند.

 

ولی پور تصریح کرد:  خوشبختانه تلفات و مصدومیت انسانی نداشتیم و بیشتر آب گرفتی معابر و زیر ساخت های راه و سیستم آب رسانی تحت تاثیر این سیلاب ها قرار گرفت. حدود ۳۰۰ واحد مسکونی هم دچار آب گرفتگی شدند و در حال حاظر تحت خدمات امدادی جمعیت هلال احمر قرار دارند.

 

وی بیان داشت: با تمهیداتیی که در این زمینه تا فروکش کردن آب انجام می گیرد  مناطقی که آسیب دیده شناسایی شود تا خدماتی که مورد نیاز است بهشون ارائه بشه و تیم های ما در حال اماده باش و ارائه خدمات هستند.

 

سرپرست هلال احمرخاطر نشان کرد: در حاظر ۶۵ تیم در سراسر استان در حال ارائه خدمات هستند، حدود همان ۳۲۵ نفری که عرض کردم. و تیم های آف رود داوطلب هم در شهر های شرق استان هماهنگ شدند در کنار عوامل جمعیت هلال احمر در حال ارائه خدمات هستند.

 

عکس و خبر: ابوالفضل شکری

 


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید