چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۸ ب.ظ , کد خبر:   79177

امام جمعه آستانه اشرفیه در مراسم ارتحال امام خمینی(ره) در املش :

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
امام خمینی (ره) حق عظیمی برگردن همه ما ایرانیان و بشریت داشتند

امام‌ جمعه آستانه اشرفیه گفت: امام خمینی (ره ) حق عظیمی برگردن همه ما ایرانیان و بشریت داشتند.

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز؛ حجت الاسلام طیبی در مراسم سالروز ارتحال امام خمینی(ره)خاطرنشان کرد:امام خمینی(ره) شخصیتی بودند که حق عظیمی برگردن همه ما ایرانیان و بشریت داشتند.

 

وی افزود:شخصیت ممتاز حضرت امام خمینی(ره) در کلام رهبری این بود که فرمودند:رهبر کبیر عزیز و امام فقید بزرگوار ما،چهره ی درخشانی در عالم بود و حقیقتا مثل او را نه در این زمان و نه در زمان های گذشته نداشتیم ودر میان چهره های معروف عالم-بعد از انبسا و اولیاء(ع) -شخصیتی با این عظمت و خصوصیات مثبت و جامع الابعاد و جامع الاطراف سراغ نداریم.

 

طیبی در ادامه با بیان اینکه غربی ها دین را امر شخصی تلقی می کنند افزود:در بعضی از کشورها دین از سیاست جدا است.اما دراین راستا امام خمینی(ره) فرمودند که دین از سیاست جدا نیست و اگر کسی میخواهد در سیاست موفق باشد باید دیندار باشد.

 

وی با اشاره به اینکه ایمان و معنویت ما و رهبرمعظم انقلاب باعث شده است که تاکنون به انقلاب ما آسیبی نرسیده است افزود:امام خمینی(ره) سرمایه اش همین عبادت و معنویت با خدا بود

امام جمعه آستانه اشرفیه اضافه کرد:سیره مقام معظم رهبری و امام خمینی(ره) برای ما حجت است و اگر میخواهیم در کارهایمان موفق باشیم و پیشرفت کنیم باید واجبات را انجام دهیم وبه سیره انبیاء و اولیای الهی عمل نماییم.

 

طیبی در پایان به بحث فضاهای مجازی و فاصله گرفتن خانواده ها از هم اشاره داشت و افزود: اگربه خدا و معنویات توجه داشته باشیم قطعا چیزی نمیتواند در بین خانواده ها نفوذ کند.


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید