چای شما

در مراسم جشن انقلاب کانون مداحان شهرستان املش

تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ در ۱۰:۱۲ ب.ظ , کد خبر:   16127
امام جمعه املش:انقلاب اسلامی بارقه ای از دولت کریمه حضرت مهدی(عج)است

امام جمعه املش در مراسم جشن انقلاب کانون مداحان شهرستان گفت: انقلاب اسلامی ایران بارقه ای از دولت کریمه حضرت ولی عصر (عج) است و همه باید برای تحقق اهداف عالیه این نظام اسلامی تلاش کنیم.

 

 

به گزارش“صبح رانکوه” به نقل از ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین ‘تقی روحانی’ شامگاه یکشنبه در این مراسم که به مناسبت گرامیداشت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مسجد جواد الائمه روستای حاجی آباد بخش مرکزی املش برگزار شد، افزود: نظام اسلامی ایران را خداوند قبل از تکمیل دولت کریمه امام زمان(عج) نصیب ملت ایران کرد و همه باید برای تثبیت ارزش ها و آرمان های این انقلاب هوشیارانه تلاش کنیم.

وی تصریح کرد: در طول تاریخ پس از ائمه(ع) چنین انقلابی در جهان رخ نداده است؛ انقلابی که در طول ۳۶سال با فریاد الله اکبر همچنان ادامه دارد.

امام جمعه املش افزود: در راس این دولت کریمه مردی شجاع و وارسته ای چون امام خمینی (ره) قرار داشت که پس از سالها دوری از وطن و تبعید با استقبال میلیونی مردم در تهران و کشور مواجه شد و دولت اسلامی را تشکیل داد که امروز موجب مباهات این ملت بزرگ در جهان اسلام است.

حجت الاسلام روحانی اضافه کرد: البته در این سال ها با توطئه ها و تهدیدهای از سوی دشمن مواجه شده و هستیم اما این انقلاب با هدایت مقتدرانه رهبر معظم انقلاب این خلف صالح امام راحل و امت امام با اقتدار راه خود را ادامه داده و در جهان فراگیر خواهد شد.

وی دهه مبارک فجر را فرصت مناسبی دانست که نسل امروز جامعه باید از چگونگی شکل گیری این انقلاب و دستاوردهای آن مطلع شوند.

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید