چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی املش خبر داد:

تاریخ انتشار : ۲۹ آذر ۱۳۹۶ در ۸:۳۶ ق.ظ , کد خبر:   64458
افتتاح بازارچه فرهنگی ، هنری و صنایع دستی در املش / تصاویر

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی املش از برپایی بازارچه فرهنگی هنری و صنایع دستی در آستانه شب یلدا در این شهرستان خبر داد.

 

 

سیدعباس موسوی در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز اظهار داشت: با درخواست جمعی از هنرمندان املشی ، بازارچه فرهنگی هنری و صنایع دستی در آستانه شب یلدا ، با همکاری میراث فرهنگی و گردشگری – کتابخانه های عمومی و آموزشگاه آزاد تجسمی نگاره بمدت ١ هفته در مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی املش برپا می باشد.

 

وی افزود:  رویکرد اقتصاد مقاومتی ، عرضه و آشنایی شهروندان با محصولات صنایع دستی هنرمندان و معرفی دستاوردها و حمایت از هنرمندان را از اهداف برپایی این بازارچه برشمرد.

 

موسوی تصریح کرد : بیش از ١۵٠ اثر هنری از جمله ” محصولات چرمی و نمدی دست ساز زیورآلات – سنگ مهره – گل های شیشه ای – سفال های نقطه کوب – هفت سین – عروسک های دست ساز – کاموا بافی – قلاب بافی – گلهای شینیون دست ساز – لباسهای محلی – حصیر بافی و …..” از ١۵ هنرمند املشی در این بازارچه در معرض عموم قرار گرفته است.

 

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی املش در پایان اذعان داشت : علاقمندان جهت بازدید از بازارچه می توانند از تاریخ ٢٨ آذر بمدت یک هفته ، از ساعت ٩ الی ١٨ به مجتمع فرهنگی هنری اداره ارشاد اسلامی املش مراجعه نمایند.

 

 

 

 

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید