چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۱ تیر ۱۳۹۸ در ۸:۴۲ ب.ظ , کد خبر:   79797

فرماندار املش در نشست روز اصناف خبر داد

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
اخذ مجوز احداث اداره تعزیرات در املش

در اول تیرماه و بمناسبت روز اصناف نشست هم اندیشی اتحادیه های صنفی شهرستان املش با حضور فرماندار و رئیس صنعت ،معدن وتجارت این شهرستان برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ یونس محمودی در در این نشست با تبریک روز اصناف به همه بازاریان ،اصناف و اتحادیه ها خاطرنشان کرد: ضرورت همگرایی دولت وملت از منظر اصناف و بازار یک اصل مهم واساسی ومحوری است.

 

وی با بیان اینکه طبق فرمایش حضرت امام خمینی(ره) با این مضامین که اگر بازار نبود از انقلاب و اسلامی هم خبری نبود افزود: حضرت امام خمینی(ره) براین باور بودند که بازار می تواند دوشادوش تقویت نظام و زوایای انقلاب بکوشند و کوشیدند و خواهند کوشید.

فرماندار املش افزود:ضرورت ارتباط تنگاتنگ مدیران کشور ،استان و شهرستان با اصناف بعنوان بخشی از مولفه های مهم اقتصادی می توانداین همگرایی ،مشارکت وافزایش سهم خواهی را درجهت رشد باورهای اقتصادی دراین شهرستان به تبعیت از استان وکشور برای شهرستان ما فراهم کند.

 

وی با بیان اینکه شهرستان املش اگر چه از حیث جغرافیای طبیعی محدود است اما در راستای استعداد و توانمندی ها و پتانسیل های بالقوه وتبدیل آن به بالفعل از مهمترین سیاست های دولت درنگاه اصناف ،بازارواقتصاد است افزود:شهرستان املش از دو قطب مهم کشاورزی و گردشگری بهره مند است که در قیاس با ۱۵ شهرستان استان است.

 

فرماندار املش با اشاره به اینکه ما آمادگی داریم از همه سرمایه گذاران درجهت رشد و توسعه وتعالی شهرستان املش حمایت کنیم افزود:یکی از مهمترین بسترهای سرمایه گذاری در شهرستان املش تعامل ،همگرایی مدیران دستگاههای اجرایی در کاهش رسیدگی به مطالبات سرمایه گذاری و بازاریان عزیز دراین شهرستان است.

وی با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران دارای محدودیت،مقبولیت می باشد بنابراین سیاست های اقتصاد بازدرایران باید بررسی کنیم افزود:صراحت،شفافیت و رعایت موازین فقهیی و شرعی از مهمترین وظایف اصناف است.

محمودی با اشاره به اینکه کاهش تخلفات صنفی از مهمترین افتخارات شهرستان املش است افزود:الحمدا….مجوز اداره تعزیرات شهرستان املش را اخذ کردیم

فرماندار املش در ادامه با بیان اینکه ۴۰درصد از دستگاههای اجرای مستاجر هستند و اعتبارات دولتی برای حق تعمیر به آنها تعلق نمی گیرد افزود: ساماندهی بازار -ایجاد سردخانه میوه -ایجاد میدان تره بار-احداث پارکینگ و احداث پلیس +۱۰ از مهمترین ضروریات و نیازمندیهای شهرستان املش است و انشاا…با پیگیری های بنده و همکاری همه شما عزیزان به این مهم دست خواهیم یافت.


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید