چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۲۶ مهر ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۰ ب.ظ , کد خبر:   71844

فرماندار املش

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
اختصاص ۳۵۰ میلیون تومان برای تکمیل مدرسه شهید باهنر املش

فرماندار املش گفت:۳۵۰ میلیون تومان اعتبار امسال برای تکمیل پروژه مدرسه ۱۲ کلاسه شهید باهنر املش اختصاص یافته است.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ یونس محمودی  در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان گفت: برای تکمیل پروژه ۱۲ کلاسه مدرسه شهید باهنر املش که از سال ۹۰ آغاز شده و ۷۰ درصد پیشرفت کار دارد؛ ۳۵۰ میلیون تومان اعتبار امسال برای تکمیل آن اختصاص یافته که پیش بینی می شود مهرماه آینده برای ۲۵۰ دانش آموز پسر مقطع متوسطه اول آماده شود.

وی افزود: دو پروژه مقاوم سازی مدرسه دخترانه پروین اعتصامی املش با ۲۰۲ دانش آموز در مقطع متوسطه اول و مدرسه ابتدایی امام موسی صدر اسماعیل گوابر با ۶۵ دانش آموز، با اعتباری معادل یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برای سال تحصیلی جاری آماده شده اند.

فرماندار املش تصریح کرد: مدارس شهید حیدرزاده سیویر، ساعی املش، خوش بُرُش شبخوسلات و شبانه روزی فاطمیه با اعتباری معادل ۲۵ میلیون تومان برای سال تحصیلی جاری تعمیر شد.

در ادمه قاسم احمدپور رئیس آموزش و پرورش املش گفت: چندپایه بودن کلاس درس بیشتر مدارس در مقطع ابتدایی بزرگترین چالش آموزش در این شهرستان است و از مجموع ۶۳ واحد آموزشی مقطع ابتدایی شهرستان املش ۴۹ واحد آن به شیوه چندپایه اداره می شوند.

از مجموع ۵۵۰۰ دانش آموز دختر و پسر مشغول به تحصیل در ۱۰۳ واحد آموزشی شهرستان املش ۲۷۸۹ دانش آموز در مقطع ایتدایی تحصیل می کنند.


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید